ביטוח בריאות לספורטאים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לספורטאים

ביטוח בריאות לספורטאים הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר לכל ספורטאי, ספורטאים נמצאים בסיכון גבוה יחסית לפציעות ולכן יש חשיבות גבוהה מאוד לרכישת ביטוח בריאות שנותן הגנה משמעותית יותר מן ההגנה המוענקת על ידי ביטוח בריאות ממלכתי המוענק לכל האזרחים מטעם המדינה.

ביטוחי הבריאות הפרטיים מבטיחים לספורטאי שבכל סיטואציה רפואית יהיה מי שיעמוד מאחוריו.

מה זה ביטוח בריאות לספורטאים?

בראש ובראשונה ביטוח בריאות לספורטאים חייב לכלול בתוכו את כל הנושאים הבסיסיים החשובים לכל מי שמבוטח בביטוחי בריאות בישראל, במדינת ישראל יש ביטוח בריאות ממלכתי אותו המדינה מעניקה לכל האזרחים, הביטוח הזה מכסה מגוון רחב של מצבים רפואיים, אולם יש מספר לא מועט של טיפולים וניתוחים אשר יכולים להיות קריטיים לספורטאים שלא מכוסים על ידי הביטוח הזה.

בנוסף, קופות החולים מעניקות כיסוי נוסף שנקרא שב"ן, ביטוחים אלו הם למעשה כל הביטוחים המשלימים של קופות החולים, מאוחדת שיא, כללית מושלם וכולי. הכיסוי הביטוחי הנוסף המוענק על ידי הביטוחים הללו לרוב לא מכסה את הפציעות הקשות שלעיתים קורות לספורטאים ולכן כדי לקבל הגנה מקיפה והולמת יש לפנות לחברות הביטוח הפרטיות.

ביטוחי הבריאות הפרטיים למעשה מעניקים הגנה בהתאם לבחירת המבוטח. המבוטח יכול לבחור בין מספר פוליסות ביטוחי בריאות שונות את הפוליסה שהכי תתאים לו, כאשר לרוב ספורטאים מתעניינים יותר בכיסוי לניתוחים פרטיים ואובדן כושר עבודה. ביטוחי הבריאות הפרטיים יוכלו לתת לכם מענה לכל הדאגות הללו. במקרה בו תצטרכו לבצע ניתוח בארץ או בחו"ל במסגרת פרטית חברת הביטוח תקח על עצמה את כל העלויות ותדאג שתוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר, ללא קשר לעלותו.

ביטוח בריאות מותאם לספורטאים ישים דגש על נושאים כמו פציעות וניתוחים שיקומיים, כמו גם על פיצויים במקרה של אובדן כושר עבודה, טיפולים פסיכולוגיים לאחר תאונה, סיוע במקרה של נכות כמו גם מימון תרופות יקרות ומצילות חיים.

כמה עולה ביטוח בריאות לספורטאים?

המחיר של פוליסות הביטוח הפרטית לספורטאים משתנה מאוד מספורטאי לספורטאית והיא תלויה במספר רחב של גורמים. הגורם העיקרי הוא תחום עיסוקו של הספורטאי, ככל שהמבוטח נוהג לעסוק בתחום ספורט מסוכן יותר כך עלות הפרמיה החודשית תגדל, בפרט ספורטאים העוסקים בתחומי אקסטרים יאלצו לשלם סכומים גבוהים יותר מ-ספורטאים שמתאמנים בתחומים "בטוחים" יותר כמו שחייה או גולף.

כמו כן, גם גורמים רגילים משפיעים על עלות הפוליסה, למשל גיל המבוטח משפיע בצורה משמעותית על מחיר הפוליסה, ככל שהמבוטח צעיר יותר כך עלות הפוליסה תרד. בנוסף, להיסטוריה הרפואית של המבוטח יש השפעה משמעותית על עלות הפוליסה, ככל שהמבוטח בריא יותר כך המחיר של הפוליסה יירד.

לאור כל הפערים הללו בין ספורטאי לספורטאי קשה לקבוע בצורה חד משמעית מהו המחיר הראוי לפוליסת ביטוח. לשם כך מומלץ לפנות ליועץ ביטוח שמבין בתחום ביטוחי הבריאות לספורטאים. מומחי הביטוח שלנו ישמחו לענות לכם ולתת לכם את התשובות לכל השאלות שיכולות לעלות בעת שאתם מתלבטים האם לרכוש ביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

TOP לתייר

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top מנו מדיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לספורטאים

לביטוח בריאות יש חשיבות אדירה לספורטאים, הם נמצאים בקבוצת סיכון יחסית בכל הנוגע לפציעות ולאובדן כושר עבודה. לכן, חשוב במיוחד שהם ידאגו לכסות את עצמם בביטוח בריאות מקיף וראוי, במיוחד לאור העובדה שחלק לא קטן מביטוחי הבריאות הסטנדרטיים מחריג פציעות ספורט, בפרט ספורט אתגרי או מקצועי.

כדי לא להגיע למצב בו הספורטאי נאלץ להתמודד עם חשבונות רפואיים יקרים במיוחד כדאי לו לרכוש לעצמו תעודת הגנה, שתספק לו תמיכה ומשענת במקרה הצורך. באופן הזה פציעה לא בהכרח תוביל לפגיעה כלכלית ולכן תאפשר לספורטאי להתרכז בהחלמה מן הפציעה.

איך לקנות ביטוח בריאות לספורטאים?

חלק לא קטן מחברות הביטוח בישראל מציעות ללקוחותיהן פוליסות ביטוח מותאמות לספורטאים, חברות כמו איילון, הראל ועוד מציעות ביטוחי בריאות מותאמים לספורטאים. כאשר אתם באים לרכוש ביטוח בריאות חשוב שתבדקו מה בדיוק מוצע לכם בכל פוליסה.

אנו ממליצים לקבל את ההחלטה רק לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום ביטוחי הבריאות שידע להסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל פוליסה. יועץ ביטוח יידע לכוון אתכם לביטוח שהכי מתאים לכם ובמקרה הצורך אף להתאים עבורכם ביטוח באופן אישי.

ביטוח בריאות לספורטאים בהנחה בלעדית