ביטוח נסיעות ישראכרט

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח נסיעות ישראכרט

אחד הביטוחים החשובים ביותר לפני כל נסיעה לחול הוא ביטוח נסיעות לחול, ביטוח נסיעות ישראכרט הוא ביטוח ייעודי עבור לקוחות חברת האשראי, החברה מציעה ללקוחותיה ביטוח נסיעות לחו"ל בחינם לתקופה של עד חמישה ימים. ביטוח נסיעות לחו"ל מספק למבוטח כיסוי מול מגוון רחב של בעיות אשר עלולות להתרחש בזמן שהות בחו"ל ביניהן, בעיות רפואיות, אובדן או גניבה של ציוד ועוד.

ביטוח נסיעות לחול ישראכרט

ביטוח הנסיעות לחול של ישראכרט הוא פרי שיתוף פעולה של חברת כרטיסי האשראי עם חברת הביטוח AIG, הביטוח המוצע על ידי החברות כולל בתוכו את כל הביטוחים הבסיסיים החשובים המופיעים בכל פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל וכן מציע למבוטחים לרכוש ביטוחים נוספים למקרים שלא מכוסים על ידי פוליסת הביטוח הבסיסית והחינמית, בין הביטוחים הללו ניתן למנות את הכיסויים הבאים:

כיסוי עבור פעילות אקסטרים – פעילות אקסטרים לא מכוסה על ידי הפוליסה הבסיסית ולכן מי שיוצא לחופשה מסוג זה יצטרך לרכוש לעצמו ביטוח נוסף, בין ענפי הספורט ניתן למנות את הספורט האתגרי על ענפיו כמו ספורט ימי מכל סוג צלילה, סקי מים, גלישת גלים, רכיבה על אופנוע ים ועוד, כמו כן תחת הקטגורייה נכנסות פעילויות כמו טיסה בכדור פורח, צניחה חופשית וטיסה בדאונים. ספורט החורף כולל בתוכו את כל הפעילויות הספורטיביות המבוצעות בשלג כמו סקי, סנובורד, החלקה על השלג ועוד.

ביטוח כבודה – אחת התוספות הפופולריות ביותר לביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח כבודה, מי שירכוש את הכיסוי הזה יקבל פיצוי מחברת הביטוח במצב בו הכבודה שלו, כלומר המזוודות או כל ציוד אחר שנשלח בתא המטען של המטוס לא יגיע ליעדו. הפיצוי יתקבל גם במידה וחברת הביטוח תאתר את המזוודה ואף תחזיר לכם אותו לאחר מספר ימים. גובה הכיסוי הבסיסי עבור אובדן כבודה עומד כיום על סכום של 2,000 שקלים חדשים, ניתן להרחיב את הכיסוי לסכום גבוהה יותר, בתמורה לתשלום נוסף.

ביטוח ציוד אלקטרוני – תוכלו להרחיב את פוליסת הביטוח כך שתכלול כיסוי גם אל מול אובדן או גניבה של הציוד האלקטרוני שלכם, תחת ציוד זה ניתן למנות מחשבים ניידים, מכשירים סלולריים טאבלטים ועוד. במקרה של אובדן או גניבה חברת הביטוח תפצה אתכם בשווי המכשיר שאבד או נגנב.

ביטוח נסיעות לחול בחינם ישראכרט

ביטוח הנסיעות לחול אותו מציעה חברת ישראכרט הוא ביטוח בלעדי ללקוחות החברה, החברה מציעה ביטוח נסיעות לחו"ל ללא תשלום למשך חמישה ימים, חשוב לציין כי ניתן להרחיב את תקופת הביטוח לתקופה ארוכה יותר, בתוספת תשלום.

ביטוח נסיעות עולה כמה עשרות שקלים ליום כך שמדובר בהטבה מעולה ללקוחות החברה שיכולה לחסוך ללקוחות החברה כמאה עד מאתיים שקלים בתקופת הנסיעה. בנוסף, לקוחות ישראכרט פלטינום יזכו להטבות נוספות ומשתלמות כמו כיסוי המשך טיפול בישראל, החזרת ילדים לישראל ועיכוב טיסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מסע עולמי Low Cost

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
מסע עולמי פלטינום

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
Top Travel

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח תרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

מה כלול בביטוח נסיעות בחינם?

הביטוח החינמי המוצע על ידי ישראכרט ו-AIG נחשב לביטוח בסיסי ביותר, יחד עם זאת במקרה של טיסות קצרות ליעדים קרובים הוא מספיק ברוב המקרים, במיוחד כשאין תכנון לבצע פעילויות אתגריות. בין הכיסויים המוצעים על ידי חברת כרטיסי האשראי ניתן למנות:

  • ביטוח רובד אישי – ביטוח זה כולל כיסוי עבור חשבונות רפואיים בחול, אשר כולל בתוכו את הטיפולים הבאים -, טיפולי שיניים דחופים, טיפולים רפואיים בחו"ל, רכישת תרופות, תשלום עבור הפנייה  וביקור בבית חולים בנוסף לתשלום החשבונות הרפואיים. כמו כן, במקרי חירום תממן חברת הביטוח טיסות הצלה מחו"ל לישראל על חשבון חברת הביטוח.
  • ביטוח צד ג' – ביטוח צד ג' נועד לתשלום עבור כל נזק שיגרם לרכוש של גורמים צד שלישי במהלך הטיול שלכם בחו"ל.
  • חילוץ והצלה – במקרה חירום רפואי, או במקרה של אסון במדינת היעד חברת הביטוח תוציא משלחת חילוץ והצלה, חשוב לציין כי ברוב הגדול של הטיסות, במיוחד ליעדים קרובים הביטוח הזה לא מופעל, אולם הוא ניתן בחינם מה שהופך את ההטבה למשתלמת.

איך להפעיל ביטוח נסיעות בחינם מישראכרט?

כדי להפעיל את הביטוח ניתן להתקשר למוקד הטלפוני של חברת כרטיסי האשראי ולרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות נציג טלפוני, כמו כן, ניתן לרכוש את פוליסת הביטוח והרחבות נוספות באמצעות האתר של ישראכרט.

פרט נוסף שכדאי לזכור הוא שיש להתקשר לחברת הביטוח, AIG כדי לקבל מספר פוליסה על מנת שהביטוח יהיה תקף במהלך הנסיעה לחול.

ביטוח נסיעות ישראכרט בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק