ביטוח יהלומים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח יהלומים

ביטוח יהלומים הוא ביטוח המיועד ליהלומנים ולבעלי עסקים בתחום, מטרת הביטוח להעניק ליהלומן הגנה מפני אובדן, גניבה שוד או נזק כלשהו אחר אשר עלול להיגרם לסחורה של היהלומן והיא כוללת כיסוי גם לאבני חן אחרות, למתכות יקרות ותכשיטים.

מה זה ביטוח יהלומים?

ביטוח יהלומים הוא חלק מביטוח רכוש וכולל כמה כיסויים אותם ניתן לרכוש כדי להגן על הסחורה ברשות היהלומן:

  • הכיסוי הבסיסי – כיסוי זה כולל ביטוח לסחורה של יהלומן כאשר היא נמצאת במפעל או בבית המלאכה, במשרדים של בית העסק ובכספות מוסדרות. כמו כן, במסגרת הפוליסה הבסיסית ניתן כיסוי לאובדן או פגיעה בסחורה גם אם היא נמצאת אצל צד שלילי כלשהו בארץ ובעולם.
  • הרחבת מעבר – הרחבה זאת מיועדת לביטוח היהלומים ושאר הסחורה במהלך העברתה בתוך הארץ ומחוץ לה, הכיסוי כולל ביטוח ללא קשר לזהות מעביר הסחורה, בין אם הוא עובד של החברה או שליח בחברת משלוחים.
  • הרחבת תצוגה – פעמים רבות הסחורה לא שוכבת במפעלים או במשרדים של חברות ועסקים בתחום היהלומים אלא מוצגת לראווה בתצוגות ותערוכות שונות בארץ ובחו"ל. המקרים האלה הם לא אחת המסוכנים ביותר לסחורה שכן שם לרוב מבוצעים מקרי שוד וגניבה. הרחבת התצוגה תדאג לכך שתפוצו על הנזק שנגרם גם במצב שבו סחורה השייכת לכם נגנבת או ניזוקה במהלך הצגתה.

חשוב לציין שיש לא מעט סייגים בפוליסת הביטוח הבסיסית, החרגת גניבה על ידי עובד, חברות הביטוח לא נוהגות לבטח עסקים בתחום היהלומים בפני גניבה או אובדן של סחורה שבוצעה על ידי מי שמועסק בחברת היהלומים או נחשב לספק מורשה שלה.

כמו כן, ברוב המקרים חברת הביטוח תדרוש אמצעי אבטחה מתקדמים במקום העסק שבו נמצאת הסחורה ברוב הזמן, מה שעלול, בחלק מהמקרים לגרור הוצאות משמעותיות על אבטחה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
טופ גן

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחנויות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קליניק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבונה ולמשפץ

ביטוח עסק

ביטוח עסק

כמה עולה ביטוח יהלומים?

קשה לומר מה העלות של ביטוח יהלומים מבלי לדעת פרטים נוספים על הגורם שרוצה לבטח, כדי לתת הערכה אמינה צריך לדעת מה כמות הסחורה שיש ברשות היהלומן, שוויה, מיקומה ומהם אמצעי האבטחה הקיימים בעסק.

באופן טבעי, ככל ששווי הסחורה ברשות היהלומן גבוה יותר כך חברת הביטוח תדרוש פרמיה גבוהה יותר, כמו כן, כאשר הסחורה מפוזרת במספר גדול של מקומות, בתערוכות תצוגות או אצל סוחרים מורשים, הסיכוי לאובדן או גניבה עולה וכך גם העלות של הפוליסה.

הפרט הנוסף שחשוב לשים אליו לב הוא אמצעי האבטחה בבית העסק. ככל שאמצעי האבטחה בבית העסק מתקדמים יותר, חברת הביטוח תהיה יותר רגועה בקשר לסכנה של שוד או גניבה מה שיוביל לירידה בעלות הפרמיה החודשית.

החשיבות של ביטוח יהלומים

לביטוח יהלומים יש חשיבות גדולה מאוד לכל בעל עסק בתחום, העלות של חלק מהיהלומים יכול להגיע גם למיליוני שקלים, הסחורה של אנשים עסקים בתחום היהלומים, אבני חן ומתכות היקרות מפתה מאוד גנבים ושודדים בכל העולם ולכן הסכנה לאובדן של הסחורה נחשבת לגבוהה יותר ביחס לתחומים אחרים.

ביטוח יהלומים מספק למבוטחים שקט נפשי, גם במקרה של גניבה או אובדן מי שתשא בהפסד היא חברת הביטוח ולא בעל העסק ולכן יש לו חשיבות גדולה במיוחד לכל בעל עסק בתחום.

איך לקנות ביטוח יהלומים?

בבואכם לרכוש ביטוח יהלומים תצטרכו לשקול איזה כיסויים אתם רוצים לכלול בפוליסה, מה תקרת הכיסוי שתרצו לכלול בפוליסה ואיזה סחורה אתם רוצים לבטח. כל ההחלטות שתקבלו ישפיעו באופן משמעותי על העלות של פוליסת ביטוח עסק שלכם.

לכן, אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח לפני שמקבלים החלטה בנוגע לביטוח אותו תרצו לרכוש, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם שירות ולהסביר לכם לגבי היתרונות והחסרונות של כל פוליסה.

ביטוח יהלומים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק