ביטוח יהלומיםמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח יהלומיםרכוש יקר מפז

ביטוח יהלומים הוא ביטוח המיועד ליהלומנים ולבעלי עסקים בתחום, מטרת הביטוח להעניק ליהלומן הגנה מפני אובדן, גניבה שוד או נזק כלשהו אחר אשר עלול להיגרם לסחורה של היהלומן והיא כוללת כיסוי גם לאבני חן אחרות, למתכות יקרות ותכשיטים.

מה זה ביטוח יהלומים?אלו כיסויים יש בפוליסה

ביטוח יהלומים הוא חלק מביטוח רכוש וכולל כמה כיסויים אותם ניתן לרכוש כדי להגן על הסחורה ברשות היהלומן:

  • הכיסוי הבסיסי – כיסוי זה כולל ביטוח לסחורה של יהלומן כאשר היא נמצאת במפעל או בבית המלאכה, במשרדים של בית העסק ובכספות מוסדרות. כמו כן, במסגרת הפוליסה הבסיסית ניתן כיסוי לאובדן או פגיעה בסחורה גם אם היא נמצאת אצל צד שלילי כלשהו בארץ ובעולם.
  • הרחבת מעבר – הרחבה זאת מיועדת לביטוח היהלומים ושאר הסחורה במהלך העברתה בתוך הארץ ומחוץ לה, הכיסוי כולל ביטוח ללא קשר לזהות מעביר הסחורה, בין אם הוא עובד של החברה או שליח בחברת משלוחים.
  • הרחבת תצוגה – פעמים רבות הסחורה לא שוכבת במפעלים או במשרדים של חברות ועסקים בתחום היהלומים אלא מוצגת לראווה בתצוגות ותערוכות שונות בארץ ובחו"ל. המקרים האלה הם לא אחת המסוכנים ביותר לסחורה שכן שם לרוב מבוצעים מקרי שוד וגניבה. הרחבת התצוגה תדאג לכך שתפוצו על הנזק שנגרם גם במצב שבו סחורה השייכת לכם נגנבת או ניזוקה במהלך הצגתה.

חשוב לציין שיש לא מעט סייגים בפוליסת הביטוח הבסיסית, החרגת גניבה על ידי עובד, חברות הביטוח לא נוהגות לבטח עסקים בתחום היהלומים בפני גניבה או אובדן של סחורה שבוצעה על ידי מי שמועסק בחברת היהלומים או נחשב לספק מורשה שלה.

כמו כן, ברוב המקרים חברת הביטוח תדרוש אמצעי אבטחה מתקדמים במקום העסק שבו נמצאת הסחורה ברוב הזמן, מה שעלול, בחלק מהמקרים לגרור הוצאות משמעותיות על אבטחה.

כמה עולה ביטוח יהלומים?ביטוח איכותי תואם לענף

קשה לומר מה העלות של ביטוח יהלומים מבלי לדעת פרטים נוספים על הגורם שרוצה לבטח, כדי לתת הערכה אמינה צריך לדעת מה כמות הסחורה שיש ברשות היהלומן, שוויה, מיקומה ומהם אמצעי האבטחה הקיימים בעסק.

באופן טבעי, ככל ששווי הסחורה ברשות היהלומן גבוה יותר כך חברת הביטוח תדרוש פרמיה גבוהה יותר, כמו כן, כאשר הסחורה מפוזרת במספר גדול של מקומות, בתערוכות תצוגות או אצל סוחרים מורשים, הסיכוי לאובדן או גניבה עולה וכך גם העלות של הפוליסה.

הפרט הנוסף שחשוב לשים אליו לב הוא אמצעי האבטחה בבית העסק. ככל שאמצעי האבטחה בבית העסק מתקדמים יותר, חברת הביטוח תהיה יותר רגועה בקשר לסכנה של שוד או גניבה מה שיוביל לירידה בעלות הפרמיה החודשית.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

הכל בה לעסק

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לחבר מושב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח יהלומיםאין תחליף למלאי וציוד

לביטוח יהלומים יש חשיבות גדולה מאוד לכל בעל עסק בתחום, העלות של חלק מהיהלומים יכול להגיע גם למיליוני שקלים, הסחורה של אנשים עסקים בתחום היהלומים, אבני חן ומתכות היקרות מפתה מאוד גנבים ושודדים בכל העולם ולכן הסכנה לאובדן של הסחורה נחשבת לגבוהה יותר ביחס לתחומים אחרים.

ביטוח יהלומים מספק למבוטחים שקט נפשי, גם במקרה של גניבה או אובדן מי שתשא בהפסד היא חברת הביטוח ולא בעל העסק ולכן יש לו חשיבות גדולה במיוחד לכל בעל עסק בתחום.

איך לקנות ביטוח יהלומים?התמקדו בחברות מתמחות

בבואכם לרכוש ביטוח יהלומים תצטרכו לשקול איזה כיסויים אתם רוצים לכלול בפוליסה, מה תקרת הכיסוי שתרצו לכלול בפוליסה ואיזה סחורה אתם רוצים לבטח. כל ההחלטות שתקבלו ישפיעו באופן משמעותי על העלות של פוליסת ביטוח עסק שלכם.

לכן, אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח לפני שמקבלים החלטה בנוגע לביטוח אותו תרצו לרכוש, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם שירות ולהסביר לכם לגבי היתרונות והחסרונות של כל פוליסה.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק