ביטוח בריאות לתינוק

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לתינוק

לידה והורות מביאים איתם אושר גודל להורים, עם האושר הזה מגיעה גם אחריות גדולה לשמירה על הילד. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמירה על התינוק שלכם היא לרכוש ביטוח בריאות לתינוק. ביטוח בריאות לתינוק הוא מוצר ביטוחי שכל הורה חייב לרכוש לתינוק שזה עתה נולד, התינוק שלכם ייהנה מביטוח רפואי מקיף שידאג לכל צרכיו הבריאותיים וימנע מכם הוצאות גדולות במקרה הצורך.

מה זה ביטוח בריאות לתינוק?

מדינת ישראל מבטחת באמצעות חוק הבריאות הממלכתי כל אזרח ישראלי מהרגע שבו הוא נולד, כלומר התינוק שלכם יזכה לכיסוי רפואי בסיסי מהיום הראשון, במסגרת הביטוח הזה נכללים טיפולים רבים במקרים בו, חס וחלילה הילד סובל מבעיה רפואית המצריכה ניתוח או תרופות אבל גם טיפולים שגרתיים כמו חיסונים, ביקורים תדירים בטיפת חלב, מעקב אחר התפתחות הילד מבחינה פיזית ומבחינה שכלית ועוד.

הורים רבים חושבים שהביטוח אותו מספקת המדינה הוא ביטוח מספק ולא בוחנים אפשרויות ביטוח נוספות ומקיפות יותר, מדובר בטעות רווחת בקרב הורים צעירים רבים. אם אתם מחזיקים בביטוח רפואי פרטי אתם בוודאי מבינים למה הוא חשוב, מאותן סיבות בדיוק חשוב לרכוש ביטוח גם לתינוק, יתר על כן, בחלק מהמקרים זה אפילו הכרחי יותר, כיוון שטיפולים פרטיים בתינוק יכולים להיות יקרים במיוחד, גם ביחס לטיפולים רפואיים פרטיים למבוגרים.

ביטוח רפואי פרטי לתינוק מספק מענק מקיף, הוא יגבה את הביטוח שמגיע מטעם המדינה ובמקרה הצורך תוכלו להשתמש בו כדי להבטיח את הטיפול הכי טוב עבור הילד שלכם. הביטוח יכסה את כל או רוב העלות של הטיפולים בהם תתעניינו. תוכלו לפנות למסגרת פרטית לטובת ניתוח, לקבל תרופות שלא מופיעות בסל הבריאות הממלכתי ולקבל מגוון רחב של שירותי בריאות נוספים.

כאשר אתם ניגשים לבחור פוליסת בריאות פרטית לתינוק צריך לבדוק בדיוק מה פוליסת הביטוח מכילה, חשוב שהיא תכיל השתתפות בניתוחים פרטיים, אישור בחירת הרופא המנתח, כיסוי תרופות וטיפולים שלא נמצאים בסל הבריאות ועוד. כדאי לבדוק מה אחוז ההשתתפות העצמית ומה רמת השירות של חברת הביטוח.  חשוב לוודא שהיא כוללת את כל מה שקופת החולים לא מכסה (כמו תרופות מסוגים שונים, חוות דעת שניה וכדומה).

ביטוח בריאות לתינוק קונה לכם שקט נפשי, תוכלו להיות בטוחים שהתינוק שלכם, במידת הצורך יכול לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והמקיף ביותר.

כמה עולה ביטוח בריאות לתינוק?

מי שיבחן כראוי את השוק ויקבל מספר הצעות מחיר יגלה כי העלות של ביטוח בריאות פרטי לתינוק היא די זולה, העובדה הזאת נותנת מוטיבציה נוספת לרכוש לתינוק שלכם ביטוח בריאות פרטי, התועלת ביחס לעלות יכולה להיות משמעותית במיוחד. ביטוח בריאות טוב יכול לעלות כמה עשרות שקלים בחודש וביטוח מקיף במיוחד יעלה כמה מאות שקלים בחודש.

פרט נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא שככל שמצרפים את התינוק לביטוח בגיל מוקדם יותר כך הכיסוי שהוא יקבל יהיה מקיף יותר ובעלות נמוכה יותר, הסיבה לכך היא שבהרבה מקרים יש החרגות לגבי בעיות רפואיות ידועות, או שעלות הביטוח מרקיעה כתוצאה מבעיות ידועות מראש. ככל שתצרפו את התינוק לביטוח מוקדם יותר, כך הסיכוי שתגלו בעיה קטנה יותר.

אנו ממליצים לכל הורה לבטח את התינוק של בביטוח בריאות פרטי, התועלת ביחס לעלות משתלמת במיוחד בתחום הביטוח הזה. אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע לביטוח אנו נשמח לסייע לכם באמצעות אחד מיועצי הביטוח שלנו. תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על פוליסות הביטוח הקיימות, על היתרונות והחסרונות שלהם ועל העלות שלהם. בנוסף, נוכל להתאים לכם פוליסת ביטוח אידיאלית בהתאם לתקציב אותו תהיו מוכנים להשקיע בפוליסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

חיים בשיא

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

ניתוחים Upgrade

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל פרימיום

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לתינוק

כפי שכבר בטח הבנתם, החשיבות של ביטוח בריאות לתינוק היא אדירה, רכישת הביטוח תסייע לכם במקרה בו תתגלה בעיה רפואית, או שיהיה צורך לעבור ניתוח. ביטוח הבריאות ידאג שהעול הכלכלי הכרוך בטיפולים פרטיים לא יפול על כתפיכם ותוכלו להבטיח את הטיפול הטוב ביותר לתינוק שלכם.

איך לקנות ביטוח בריאות לתינוק

ההמלצה שלנו היא לרכוש ביטוח בריאות לתינוק שלכם רק לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, חיפוש שטחי באינטרנט יכול להוביל אתכם לרכישה של ביטוח לא מספיק טוב, או לחילופין לרכישה של ביטוח יקר ללא צורך. אנו נשמח לעזור לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר שיהיה מותאם בצורה ההדוקה ביותר לצרכים שלכם.

נקודות אפורות
ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות לתינוק בהנחה בלעדית