ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס

מחלות הקרוהן והקוליטיס נחשבות למחלות קשות המשפיעות בצורה משמעותית על מצבם הפיזי של החולים, לאור זאת, רכישת ביטוח חיים עלולה להיות מאתגרת במיוחד עבורם. חברות הביטוח בודקות באופן תמידי את המצב הרפואי של האנשים שפונים אליהן כדי לקבל ביטוח חיים לפני שהן מבטחות אותם ולפני הקביעה לגבי המחיר של הביטוח.

באופן טבעי, מי שסובל מקרוהן וקוליטיס נתפס בעיני חברת הביטוח כמי שעלול להיות זקוק לביטוח יותר משאר האנשים ולכן היא לרוב גובה עבור הביטוח מחיר גבוהה בהרבה מהמחיר אותו היא תגבה מאדם בעל אותם מאפיינים שלא סובל מקרוהן או מקוליטיס. מעבר לכך, במקרים קיצוניים יותר היא אף עלולה לסרב לבטח את האדם שפנה אליה.

מה זה ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס?

ננסה להסביר מהו ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס ומה ההבדל בינו לבין ביטוח חיים רגיל, לפני כן חשוב להבין מה מציע ביטוח חיים למי שרכש אותו. ביטוח חיים הוא ביטוח שחברת הביטוח מעניקה ללקוח שלה אשר נועד להגן עליו במקרה של אובדן כושר עבודה או על משפחתו והמוטבים המופיעים בביטוח במקרה פטירה.

המבוטח או האנשים שקבע שאליהם יועברו כספי הביטוח, יקבלו מחברת הביטוח סכום כסף גדול בפעימה אחת או שיקבלו קצבה במשך שנים. חשוב לציין כי המבוטח יכול לחלק את הסכום ליותר ממוטב אחד.

בשוק הביטוח הפרטי נהוג להציע שתי פוליסות ביטוח לקהל הלקוחות:

האפשרות הראשונה היא רכישת פוליסת ריסק למקרה מוות – במסגרת הביטוח הזה המוטבים יקבלו סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית.

האפשרות השנייה היא פוליסה ביטוח אובדן כושר עבודה–  במקרה זה, המבוטח הוא מי שיקבל את הכסף, גם כאן הוא יוכל לבחור בין קצבה לבין קבלת הסכום בפעימה אחת.

מעבר לכך, יש עוד כמה ביטוחים אשר ניתן לסווג תחת ביטוח חיים אולם הם פחות נפוצים, בין הביטוחים האלה ניתן למנות ביטוח חיים למשכנתא וביטוח חיים לתאונות.

שוק הביטוח מכיל כמות גדולה של חברות שמציעות פוליסות ביטוח, ההבדלים ביניהן לא תמיד ברור למי שלא מבין בתחום הביטוח ולכן חשוב מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי לפני שרוכשים פוליסת ביטוח. ההבדלים הקטנים הללו הופכים למשמעותיים במיוחד כאשר מדובר בפוליסות ביטוח יותר בעייתיות כמו במקרה של חולי הקרוהן והקוליטיס, זאת לאור העובדה שבחלק מהמקרים חברות הביטוח יציעו ביטוח זול יחסית, אבל כזה שלא נותן כיסוי מספיק טוב ומחריג תביעה שתנבע כתוצאה מהחמרה של המצב הקיים.

לאור זאת, כדאי מאוד לרכוש ביטוח לאחר הבנה מעמיקה של פוליסת הביטוח וקריאת הסעיפים הקטנים המופיעים בפוליסה. חשוב לבדוק שחברת הביטוח תעניק לכם ביטוח גם אם תתרחש החמרה במצבכם הרפואי ובפרט במקרה בו תאבדו את כושר העבודה שלכם. אחת הדרכים הכי טובות להבטיח את הזכויות שלכם היא להתייעץ עם מומחה בתחום הביטוח.

יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם, כזאת שתתן לכם את ההגנה המקסימלית האפשרית מצד אחד ושתהיה זולה באופן יחסי מן הצד השני.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס?

מחיר הביטוח עבור חולים בקרוהן וקוליטיס גבוה בהרבה מהמחיר של פוליסת ביטוח לאדם בעל מאפיינים דומים שלא חולה באחת המחלות הללו, ההבדלים יכולים להיות גבוהים במיוחד ולהגיע גם לטווח שבין החמישים לשמונים אחוזים.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס

החשיבות של ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס היא אדירה, רק רכישת ביטוח תבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם במקרה של הידרדרות במחלה לרמה כזאת שתמנע מכם את האפשרות לפרנס את עצמכם או את בני המשפחה שלכם.

חשוב לזכור שחולי קרוהן וקוליטיס נמצאים בסיכון גבוהה ביחס לשאר האוכלוסייה לסבול מפגיעה בכושר ההשתכרות, באופן זמני או קבוע, ולכן חשוב מאוד שתשקלו לרכוש ביטוח חיים לעומק.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס?

רכישת ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס היא מאתגרת, בעיקר מכיוון שחברות הביטוח לא ששות לבטח את מי שחולה באחת מהמחלות הללו. מסיבה זאת, חשוב מאוד לקבל ליווי מקצועי בטרם רכישת הביטוח. יועצי הביטוח שלנו ישמחו להעניק לכם את הליווי הזה ולהבטיח לכם ביטוח חיים טוב ומקיף.

ביטוח חיים לחולי קרוהן וקוליטיס בהנחה בלעדית