ביטוח מטענים וסחורות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח מטענים וסחורות

המודעות והחשיבות סביב רכישה של ביטוח רכוש בהחלט עולים בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר ישראלים מבינים כי מדובר בביטוח מהותי, בעל חשיבות אדירה. בין אם מדובר על בית, דירה, או עסק, ביטוח רכוש הינו חשוב במיוחד ומעניק למבוטח שקט נפשי וביטחון רב. עם זאת, כאשר מדובר על בעלי עסקים, ביטוח מטענים וסחורות הינו חשוב לא פחות.

מה זה ביטוח מטענים וסחורות?

כל מי שבבעלותו ביטוח עסק חשוב כי ירכוש ביטוח מטענים וסחורות זהו ביטוח ייחודי אשר מתאים לבעלי עסקים רבים. ביטוח זה מספק כיסוי עבור נזק או אובדן אשר נגרם לרכוש או ציוד, זאת בתחום גאוגרפי אשר נקבע מראש למשך תקופת ביטוח אשר מצוינת בפוליסה.

חברת הביטוח מספקת כיסוי ביטוחי מקיף, או בסיסי, זאת בהתאם להחלטה של המבוטח, בעת העברה של סחורה, ציוד, מטען, רכוש, חומרי גלם ומוצרים שונים, מפני נזק או אובדן, כאמור, בהתאם לסוג הפוליסה. בניגוד לביטוח אחריות המוביל, ביטוח מטענים וסחורות, נוגע לכיסוי ישיר של הציוד אשר מועבר מטעם המבוטח המעביר.

המומחים שלנו זמינים עבורכם לשאלות, התייעצות, קבלת הצעת מחיר ורכישה – מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר.

 כמה עולה ביטוח מטענים וסחורות?

בדרך כלל, העלות של ביטוח מטענים וסחורות משתנה בהתאם לשווי הרכוש בערך שפוי, זאת בהתאם לתנאי הביטוח אשר קיימים בפוליסה.

כמו כן, קיימים שני סוגים עיקריים של ביטוח מטענים וסחורות:

  1. ביטוח מטען למשלוח חד פעמי: ביטוח זה מיועד לכיסוי עבור משלוח חד פעמי, יחיד, כאשר הכיסוי תקף עד שאותו משלוח מגיע ליעד שלו. פוליסה כזו דורשת רישום מדויק של תכולת המשלוח, מוצא ויעד, שווי כספי, גורם מוביל וכמובן תאריכים רלוונטים.

  1. ביטוח מטען פוליסה פתוחה: מדובר בכיסוי ביטוחי אשר מתאים לגופים שונים אשר זקוקים לשירותי שילוח בינלאומי באופן קבוע, ולא באופן חד פעמי. פוליסה זו הינה לתקופת זמן, ולא למשלוח ספציפי, יחיד. כמו כן, בפוליסה זו אין צורך לדווח על כל משלוח בנפרד, ובדרך כלל ניתן לרכוש את הפוליסה ללא הגבלת זמן.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון סייבר

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לבתי מלאכה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לקליניקות ומרפאות פרטיות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח מטענים וסחורות

כל עסק אשר עושה עסקים בשוק הגלובלי יודע כי קיימים סיכונים אפשריים רבים כגון עיכובים בהגעת ספינה ליעדה, נזק למטען במהלך תהליך השילוח, ועוד מגוון רחב של בעיות אפשריות. לכן, חשוב מאוד לרכוש ביטוח מטענים וסחורות.

ביטוח זה נועד להעניק כיסוי למבוטח במקרה של כל בעיה בעת העברת הסחורה, המטען או הציוד אשר מובילה לנזקים כספיים. מדובר על יתרון מהותי וחשוב במיוחד אשר מעניק למבוטח, בעל העסק, שקט נפשי מכל הבחינות.

איך לקנות ביטוח מטענים וסחורות?

כאמור, ביטוח מטענים וסחורות מעניק למבוטח כיסוי נגד מגוון רחב של סיכונים אשר יכולים לקרות למטענים ולציוד בזמן ההובלה, כגון שריפה בנמל, טביעת אנייה, תאונת דרכים במהלך הובלה יבשתית ועוד. ביטוח זה הינו אידיאלי בצמצום הוצאות בלתי מתוכננות, כמו גם הפסדים כספיים משמעותיים.

כיום, ניתן לרכוש ביטוח מטענים וסחורות בפשטות ובקלות, וכמובן גם לקבל מידע רב אודות הפוליסה וטווח המחירים המקובל. ניתן לראות כי הדרך המועדפת כיום על ישראלים רבים לרכישת ביטוח מטענים וסחורות היא ללא ספק באמצעות סוכן ביטוח.

סוכן ביטוח מקצועי, אשר מתמחה בתחום, ידע כיצד להתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר, אשר תענה באופן מלא על הצרכים והדרישות שלכם, וכמובן ילווה אתכם לאורך כל התהליך. מדובר על יתרון משמעותי אשר יכול לעזור לכל אחד להגיע לפוליסה הטובה ביותר, ולהצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית, כזו שיכולה להתאים הן לביטוח חד פעמי והן לביטוח ארוך. מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואחד המומחים שלנו, יחזור אליכם, עם כל הפרטים.

ביטוח מטענים וסחורות בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק