ביטוח משאיות מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח משאיות

משאיות לרוב נמצאות על הכביש במשך שעות ארוכות בכל יום, רוב הנהגים אמנם מנוסים, אך גם הנהג הכי מנוסה יהיה פחות מרוכז לאחר שעות של נסיעה בכביש, לכן יש חשיבות אדירה לרכישת ביטוח משאיות, חשוב לרכוש ביטוח חובה, צד ג' ואפילו ביטוח מקיף שכן המשאיות ידועות ככלי רכב המעורבים בכמות גבוהה יחסית של תאונות דרכים וכן בתאונות דרכים חמורות יותר.

יש מספר ביטוחים אותם ניתן לרכוש לטובת ביטוח המשאית, הביטוח הראשון והחשוב ביותר הוא ביטוח החובה, ביטוח זה, כמו כן הוא, ביטוח חובה, כלומר אסור לנהוג במשאית מבלי שהיא מבוטחת בביטוח מסוג זה, ביטוח זה מכסה פגיעות בנפש בלבד, של הנהג ושל אחרים אשר היו מעורבים בתאונה והוא אינו מבטח את המשאית עצמה.

הביטוח השני הוא הביטוח המקיף עליו נסביר בנפרד והביטוח השלישי הוא ביטוח צד ג', ביטוח זה למעשה לוקח אחריות על רכב אחר או רכוש אחר שהיה מעורב בתאונה עם המשאית. במצב שבו יופעל הביטוח, כלומר שהגורם השלישי יחליט לדרוש פיצויים עבור הנזק שנגרם לרכוש שלו, חברת הביטוח היא זאת שתהיה אחראית על התשלום ולא הנהג או בעל המשאית.

כמה עולה ביטוח משאיות?

ביטוח משאיות יקר באופן משמעותי מביטוח רכב לסוגי רכבים נפוצים אחרים, הסיבות לכך מובנות מאליהן, כפי שציינו נהגי המשאיות נמצאים לרוב שעות רבות על הכביש, לעיתים ללא מנוחה מספקת ולכן הסטטיסטיקה מראה שהם מעורבים בתאונות באחוזים גבוהים בהרבה ביחס לנהגים במכוניות רגילות ואפילו ביחס לנהגי אוטובוסים.

מעבר לכך, השווי האובייקטיבי של משאית לרוב גבוהה בהרבה מהשווי של מכונית, לכן גם עלות תיקון כל נזק היא גבוהה בהרבה ביחס לעלות התיקון של נזק למכונית. הסיבה השלישית והאחרונה למחיר הגבוה של ביטוח המשאיות הוא העובדה שגנבים אוהבים מאוד לגנוב משאיות. המשאיות נחשבות ליעד מועדף בגלל השווי הגבוהה של המשאית עצמה, שוק חלקי החילוף של המשאיות וגם בגלל הסחורות שהמשאיות מובילות שהשווי שלהן יכול להגיע למאות אלפי שקלים.

יחד עם זאת, יש מספר גורמים המשפיעים על גובה הביטוח, בראש ובראשונה נלקחים בחשבון נתוני המשאית, הגיל שלה, המשקל שלה והשווי שלה. ככל שהשווי של המשאית גבוה יותר, כך יעלה מחיר הביטוח, כמו כן, ככל שהמשאית גדולה יותר יש פערים גדולים במחירי הביטוח.

בנוסף, גורם משמעותי מאוד ביחס למחיר הביטוח הוא הנהג, אם לנהג המשאית יש ותק משמעותי בנהיגה על הכביש, היסטוריית הנהיגה שלו נקייה מעבירות תנועה חמורות והעבר הביטוחי שלו נקי הרי שהמחיר של הפוליסה ירד בצורה משמעותית ביחס לנהג שלא עומד בתנאים הללו. בנוסף, כמות הנהגים המורשים לנהוג על המשאית משפיעה על מחיר הביטוח, ככל שהמספר עולה גם מחיר הביטוח עולה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב

ביטוח מקיף למשאיות

ביטוח מקיף למשאית למעשה משלים את שאר הביטוחים, ביטוח זה נחשב לביטוח היקר ביותר לאור העובדה שהוא הביטוח שמכסה את הנזקים הכבדים ביותר. פוליסת הביטוח המקיף מכסה כל נזק שייגרם למשאית, גם במקרה של טוטאל לוס, בעל המשאית יקבל עבורה פיצוי מלא.

בנוסף, ביטוח מקיף משפה את בעל המשאית גם במקרה של גניבה של משאית או של הציוד של המשאית. כך הביטוח המקיף מעניק לבעל המשאית שקט מוחלט בנוגע להוצאות בלתי צפויות. אמנם המחיר של הביטוח גבוהה, אך בכל זאת חלק הארי של בעלי המשאיות בוחרים לרכוש ביטוח מקיף עבור המשאית שלהם.

ביטוח נגרר למשאית

בחלק מחברות הביטוח, ביטוח לנגרר לא נכנס תחת הפוליסה למשאית. לכן, נדרש מבעל המשאית לרכוש פוליסת ביטוח נפרדת עבור הנגרר שהמשאית מובילה. לרוב המחיר של הפוליסה הזאת נמוך מיתר הביטוחים ולכם כדאי לרכוש גם אותה.

איך לרכוש ביטוח למשאיות בזול?

האלמנט החשוב ביותר ברכישת ביטוח משאיות בזול הוא סקר שוק, חשוב מאוד לבדוק במספר חברות ביטוח ולהשוות בין המחירים השונים. יכולים להיות פערים גבוהים מאוד מחברה לחברה, לפעמים ברמה של עשרות אחוזים.

לשם כך, כדאי להתייעץ עם אחד מסוכני הביטוח שלנו שמחזיקים בפרטי הביטוח של כל החברות העוסקות בתחום. יועצי הביטוח שלנו ידעו להציג בפניכם את ההצעה המשתלמת ביותר בשוק בכל רגע נתון, להתאים את הביטוח כך שיתאים לכם באופן אישי באופן שיוכל לחסוך עבורכם מאות ואף אלפי שקלים. מעבר לכך ניתן להפחית את מחיר הביטוח על ידי רכישת אמצעי בטיחות אוטומטיים למשאיות.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח משאיות מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק