כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח רכב מומלצות
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

הפניקס Smart

ביטוח רכב

רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוחי רכב לפי יצרן
בלוג ביטוח רכב

הראל סוויץ' – ביטוח רכב לפי קילומטר רץ

אין אחד מאיתנו שלא חשב לעצמו, למה אני צריך לשלם ביטוח אם הרכב שלי נמצא בחנייה רוב הזמן? הכירו את הראל סוויץ' ביטוח רכב בעלות משתנה בהתאם למרחק שנסענו במהלך החודש.
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

הראל סוויץ

החדשנות בעולם ביטוחי הרכב מתקדמת בקצב מהיר וחברות הביטוח המובילות מציעות פוליסות חדשות במחירים נמוכים ומתבססות בעיקר על פיתוח טכנולוגי עדכני.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים עושה צעד משמעותי בתחום הביטוח הדיגיטלי ומשיקה ביטוח בשם הראל סוויץ' , זהו ביטוח רכב בתמחור נמוך אשר מתבסס על מספר הקילומטרים שהרכב נסע בפועל.

כיצד זה עובד , כמה זה עולה ולמי זה מיועד? תוכלו לקרוא בהמשך.

הראל סוויץ – ביטוח רכב

חברת הביטוח הראל תמיד נמנתה בין חברות הביטוח המובילות ומציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח לרכב, מפוליסות ביטוח "קלאסיות" ועד פוליסות ייחודיות כגון הראל upgrade , הראל סוויץ' ועוד.

תחום הביטוח האלמנטרי, כגון ביטוחי רכב , כולל לרב תביעות כתוצאה מתאונות ומקרי חירום ולכן כאשר חברת ביטוח משיקה שירות דיגיטלי כלשהו, היא חייבת לוודא שמערך השירות שלה מנוסה, מקצועי ומהיר.

קבוצת הביטוח של הראל בעלת ניסיון של שנים בתחום ביטוחי הרכב ומונה מספר רב של מבוטחים ואנו אכן מרגישים שיש דרישה מצד הנהלת הראל לרמת שירות גבוהה ביותר.

אך יחד עם זאת, לא ניתן למצוא חברת ביטוח בעלת רקורד מושלם בתחום שביעות רצון הלקוחות ולכן מבחינתנו, המאמץ מצד ההנהלה הוא העיקר.

הראל סוויץ' קצת על השירות

פוליסת הביטוח הראל סוויץ' הינה פוליסה ייחודית מבית הראל ביטוח, אשר גובה הפרמיה נקבע בהתאם למספר הקילומטרים שהרכב צבר בפועל במהלך החודש.

הראל סוויץ' זמינה לקהל הרחב אך מתאימה במיוחד למבוטחים אשר אינם מרבים לנהוג ברכב שלהם כגון:

  • בעלי רכב שני או שלישי בבית
  • מחנים את הרכב ברכבת להמשך נסיעה
  • מרבים להשתמש באופניים חשמליים ברחבי העיר
  • גרים במרחק הליכה ממקום העבודה

במידה ואתם מתאימים לאחת מהקטגוריות הללו, המשיכו לקרוא ותגלו כיצד זה עובד בפועל וכמה זה יעלה לכם.

הראל סוויץ' איך זה עובד?

ביטוח הרכב של הראל סוויץ' מבוסס על פרמיה מינימלית אשר תקבע בהתאם לפרטי המבוטח ורכבו.

לפרמיה המינימלית הזו תתווסף פרמיה בהתאם לסך המרחק שעבר הרכב בחודש החולף.

על מנת לעקוב אחר מרחק הנסיעה של רכבי המבוטחים, הראל נעזרת בשבב חכם מבית איתורן אשר יותקן ברכבי המבוטחים ללא עלות.

על מנת לייצר שקיפות בין המבוטחים לחברת הביטוח, נתוני השבב ישתקפו גם באפליקציה האישית של הראל סוויץ' וכך יוכל גם המבוטח לעקוב אחר התקדמות הרכב וגובה הפרמיה הצפויה.

בתחום השירות במקרה של תאונה, יוכל המבוטח לבצע פעולות רבות באפליקציה כגון הצגת מסמכי ביטוח, הפעלת ביטוח, הזמנת גרר ועוד.

מכיוון שהשירות די חדש, עוד לא אספנו עדויות בנוגע לאיכות ומהירות השירות הדיגיטלי באפליקציה ולכן נשמח לשמוע מכם בנושא ונמשיך לעדכן.

הראל סוויץ מחירים

פוליסת הביטוח של הראל סוויץ' מתגאה להיות 100% דיגיטלית בנוסף לגיבוי אנושי מצד סוכן ביטוח אישי וחברת ביטוח מבוססת.

אופן ההצטרפות לפוליסה גם כך דיגיטלי לחלוטין ומתבצע באמצעות שאלון באתר החברה.

לאחר כמה שאלות בסיסיות תוכלו לקבל הצעה מחיר מלאה בנוחות ובקלות.

ביצענו עבורכם שאלון הצטרפות על מנת לקבל הצעת מחיר, בדוגמא הזו בחרנו בנהג בגיל 35+ אשר גר קרוב למקום עבודתו ובעל רכב שני.

כפי שניתן לראות, ישנם שני מרכיבי מחיר בביטוח הרכב, קבועים מראש ואילו משתנים.

ביטוח החובה נקבע בהתאם לסוג הרכב והמחירון של משרד התחבורה.

בביטוח המקיף אנו משלמים פרמיה מינימלית בגובה 50 ₪ בחודש ותוספת פרמיה המחושבת על פי 17 אגורות לכל קילומטר שנסענו עם הרכב.

במידה וחרגנו מטווח הקילומטרים והיו לנו כמה נסיעות ארוכות מאוד, ישנה גובה פרמיה מקסימלית אשר מכסה אותנו כמו כל ביטוח רכב "קלאסי" שאנו מכירים.

נמליץ לכם לבדוק את מספר הקילומטרים שנסעתם בכל רכב בשנה החולפת לפני ביצוע השאלון על מנת לקבל הצעה מדויקת ככל הניתן.

כדי לדעת כמה נסעתם בשנה האחרונה, תוכלו להציץ במסמכי הרישיון של הרכב , בעת ביצוע הטסט, נעשה רישום של מספר הקילומטרים העדכני ביותר.

ביטוח רכב דיגיטלי

חברות הביטוח משקיעות משאבים רבים בטכנולוגיה על מנת להציע שירותים דיגיטליים מתקדמים עבור המבוטחים שלה.

אך בכל שיחה כשעולה נושא ביטוח רכב דיגיטלי נשאלת השאלה , מה היא רמת השירות שיכול להציע ביטוח רכב דיגיטלי והאם הוא יכול להחליף סוכן ביטוח?

זוהי בהחלט שאלת השאלות וחברות הביטוח כבר השיבו במספר פעמים שאינם בכוונתם להחליף את היחס האנושי , הליווי והגיבוי אלה להציע פתרונות דיגיטליים לפעולות בסיסיות הקשורות לביטוח כגון "חידוש, מסמכים וכו'.."

ביטוח רכב דיגיטלי הולך בעקבותיו של שירותי הבנקאות הדיגיטליים, אשר מציע דוחות ופעולות בסיסיות באתר ובאפליקציה אך במידה ונדרש סיוע נוסף, ניתן לקבוע פגישה בסניף עם בנקאי רלוונטי.

לכן, אנו לא חוששים מההתקדמות הדיגיטלית של חברות הביטוח ואפילו מברכים על כך, כל עוד ברגע האמת, במידה ונקלענו לתאונה, נוכל ליצור קשר עם חברת הביטוח או הסוכן שלנו ולקבל עזרה אנושית וקול מרגיע אשר ילווה אותנו בתהליך.

הראל סוויץ' השורה התחתונה

ביטוח הרכב של הראל סוויץ' מציע פוליסת ביטוח ייחודית וחדשה אשר בהחלט נשמעת אטרקטיבית מאוד ומתאימה לקהל מבוטחים רלוונטי.

השקיפות בפוליסה מחייבת את הראל להציג סימולטור עלויות בזמן קבלת הצעה לביטוח רכב ולכן נוכל בקלות להזין את הנתונים של הרגלי הנסיעה שלנו ברכב ולוודא בזמן אמת שעלויות הביטוח בהראל אכן זולות יותר מהביטוח הקיים שלנו.

מבחינת כיסוי, תוכלו להציץ בפוליסה במלואה באתר החברה (כאן) ולבצע השוואה לפוליסה הקיימת שלכם, זהו כמובן סעיף למתקדמים בלבד שאכן מרבית המבוטחים אינם בקיאים בנוסח המשפטי של חברות הביטוח.

אנו יכולים להמליץ לכם לקבל הצעת מחיר מהראל סוויץ' ולבצע השוואה לביטוח הקיים שלכם, מקסימום תחסכו כמה שקלים?

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק