ביטוח פרארי (Ferrari)מגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח פרארי (Ferrari)במה הוא מיוחד?

פרארי, מכוניות פאר בטווחי מחיר של מיליוני שקלים. ובכן, הכיצד ניתן לבטח אותן בביטוח רכב? בביטוח חובה, צד ג' ומקיף – כרגיל. ביטוח חובה מתבקש לפי חוק רכב מנועי ואינו מכסה נזקי רכב, זהו תפקידו של הביטוח המקיף.

אילו דגמים של פרארי (Ferrari) אפשר לבטח?בדקו שהרכב ברשימה

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פרארי, כמו:

  • פרארי 488
  • פרארי F8 טריבוטו
  • פרארי רומא
  • פרארי פורטופינו קבריולה
  • פרארי F8 ספיידר
  • פרארי GTC4 לוסו
  • ואחרים.

כמה עולה ביטוח פרארי (Ferrari)?גם טווח זה בסדר

כמה עולה לבטח רכבי פרארי? זה תלוי. תלוי מאוד. אם נרצה להיות ישירים, ביטוח מקיף לשנה – עבור מכונית פרארי בטווח המיליוני שקלים לערכה – יכול לעמוד על עשרות אלפי שקלים לשנה.

ומדוע זה כך? ובכן, בפסקאות הבאות נסביר מה חברות הביטוח מבקשות לבטח, כאשר הן מבטחות ואילו עלויות הן יכולות להתבקש לכסות. גורם שיכול להשפיע על המחיר הוא פרופיל הנהג (שכשזה נוגע למכוניות יוקרה, עליו להיות לפחות בגיל 30), פרופיל הרכב, ומדיניות חברה פנימית.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות.

והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לרכבי פרארי, אין להם דירוג במדד הבטיחות של EURO NCAP, וייתכן שייקח זמן מה עד שהארגון הנ"ל יעניק דירוג שכזה. על כן, לא נדע מראש כמה "העולם" חושב לטובה על בטיחות מודלים מרכבי פרארי.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב
DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פרארי (Ferrari)?אל תוותרו על הכיסוי

חוזרים לשאלה, מה חברת ביטוח מכסה בעצם, כאשר היא מבטחת רכב פרארי? ובכן, אם הוא ניזוק, הרי שהיא יכולה להיות אחראית על מימון תיקונו. שהרי, עלויות התיקון יכולות לגעת בעשרות ומאות אלפי שקלים, וביכולתה לשלם אותן כהלכה, על פי החוזה הביטוחי. מי שמעוניין בזאת, מחזיק בסיבה אפשרית לכך שירכוש לעצמו ביטוח מקיף לרכב פרארי .

באם ספרי הרכב מראים שהרכב קיבל טיפול נאמן, ואולי גם מאפשר להציג שקיבל חלקים מקוריים – ייתכן שהדבר ישפיע על ערכו, בעיני אחרים המעוניינים לרכוש אותו. כך שבמקום לקבל רכב שמחיר המחירון שלו מראה ירידת ערך מסוימת, אפשר לקבל רכב שיכול "להזדקן היטב", כדרך כך שיהיה כתוב בספרי הרכב שלו שהוא שמור היטב, כמו גם יהיה מתועד במקומות המתאימים, שהינו בעל חלקים איכותיים.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. הדבר יכול לקבל ביטוי מול אנשים שרוצים להעריך את "ערך הרכב", ועצם תחזוקתו – בייחוד כשמדובר ברכבי יוקרה, יכולה לסמל על מצב נהדר ושמור, שיכול להשפיע על ערך המחירון שלו, או המחיר בו מישהו אחר מוכן לרכוש אותו.

שכן ספציפית עבור פרארי 488, ישנה ירידת ערך של 15.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 27.2% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-35.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%). בסך הכל, אחוזונים מחמיאים.

איך לקנות ביטוח פרארי (Ferrari)?הצמדו לחברות מתמחות

ניתן לרכוש ביטוח פרארי כדרך חברות הביטוח המעוניינות לבטח אותו. ניתן גם לרכוש אותו דרך הסוכנות שלנו, שכן ביכולתנו הן להדריך לגבי חברות הביטוח המומלצות בעינינו, הן להמליץ על הכללה והשמטה של סעיפים ביטוחיים כאלה ואחרים, כמו גם כיסויים – והן לאפשר השוואת מחירים כדי למצוא עלויות יעילות יותר לחבילה הביטוחית.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק