ביטוח פרארי (Ferrari) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח פרארי (Ferrari)

פרארי, מכוניות פאר בטווחי מחיר של מיליוני שקלים. ובכן, הכיצד ניתן לבטח אותן? בביטוח חובה, צד ג' ומקיף – כרגיל. ביטוח חובה מתבקש לפי חוק רכב מנועי ואינו מכסה נזקי רכב, זהו תפקידו של הביטוח המקיף.

אילו דגמים של פרארי (Ferrari) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי פרארי, כמו: פרארי 488 פרארי F8 טריבוטו, פרארי רומא, פרארי פורטופינו קבריולה, פרארי F8 ספיידר, פרארי GTC4 לוסו ואחרים.

כמה עולה ביטוח פרארי (Ferrari)?

כמה עולה לבטח רכבי פרארי? זה תלוי. תלוי מאוד. אם נרצה להיות ישירים, ביטוח מקיף לשנה – עבור מכונית פרארי בטווח המיליוני שקלים לערכה – יכול לעמוד על עשרות אלפי שקלים לשנה. ומדוע זה כך? ובכן, בפסקאות הבאות נסביר מה חברות הביטוח מבקשות לבטח, כאשר הן מבטחות ואילו עלויות הן יכולות להתבקש לכסות. גורם שיכול להשפיע על המחיר הוא פרופיל הנהג (שכשזה נוגע למכוניות יוקרה, עליו להיות לפחות בגיל 30), פרופיל הרכב, ומדיניות חברה פנימית.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב הביטוחי ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לרכבי פרארי, אין להם דירוג במדד הבטיחות של EURO NCAP, וייתכן שייקח זמן מה עד שהארגון הנ"ל יעניק דירוג שכזה. על כן, לא נדע מראש כמה "העולם" חושב לטובה על בטיחות מודלים מרכבי פרארי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
VAR

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
TOP אספנות

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
go

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח פרארי (Ferrari)?

חוזרים לשאלה, מה חברת ביטוח מכסה בעצם, כאשר היא מבטחת רכב פרארי? ובכן, אם הוא ניזוק, הרי שהיא יכולה להיות אחראית על מימון תיקונו. שהרי, עלויות התיקון יכולות לגעת בעשרות ומאות אלפי שקלים, וביכולתה לשלם אותן כהלכה, על פי החוזה הביטוחי. מי שמעוניין בזאת, מחזיק בסיבה אפשרית לכך שירכוש לעצמו ביטוח מקיף לרכב פרארי .

באם ספרי הרכב מראים שהרכב קיבל טיפול נאמן, ואולי גם מאפשר להציג שקיבל חלקים מקוריים – ייתכן שהדבר ישפיע על ערכו, בעיני אחרים המעוניינים לרכוש אותו. כך שבמקום לקבל רכב שמחיר המחירון שלו מראה ירידת ערך מסוימת, אפשר לקבל רכב שיכול "להזדקן היטב", כדרך כך שיהיה כתוב בספרי הרכב שלו שהוא שמור היטב, כמו גם יהיה מתועד במקומות המתאימים, שהינו בעל חלקים איכותיים.

טיפ ביטוחי מאיתנו: לוודא שהחוזה הביטוחי הנחתם כולל סעיף שמאפשר ללקוח לקחת את רכבו לכל מוסך שירצה, כך שיתאפשר לו לבחור במוסכים עם חלקים מקוריים. בכך, ניתן לתעד את הטיפולים ושלל עובדות תחזוקת הרכב בספרי הרכב.

ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא. הדבר יכול לקבל ביטוי מול אנשים שרוצים להעריך את "ערך הרכב", ועצם תחזוקתו – בייחוד כשמדובר ברכבי יוקרה, יכולה לסמל על מצב נהדר ושמור, שיכול להשפיע על ערך המחירון שלו, או המחיר בו מישהו אחר מוכן לרכוש אותו.

שכן ספציפית עבור פרארי 488, ישנה ירידת ערך של 15.3%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 27.2% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-35.9% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%). בסך הכל, אחוזונים מחמיאים.

איך לקנות ביטוח פרארי (Ferrari)?

ניתן לרכוש ביטוח פרארי כדרך חברות הביטוח המעוניינות לבטח אותו. ניתן גם לרכוש אותו דרך הסוכנות שלנו, שכן ביכולתנו הן להדריך לגבי חברות הביטוח המומלצות בעינינו, הן להמליץ על הכללה והשמטה של סעיפים ביטוחיים כאלה ואחרים, כמו גם כיסויים – והן לאפשר השוואת מחירים כדי למצוא עלויות יעילות יותר לחבילה הביטוחית.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח פרארי (Ferrari) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק