ביטוח בריאות חבר

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות של חבר

ביטוח בריאות הוא אולי הביטוח הכי חשוב מבין כל הביטוחים שניתן לרכוש, החשיבות שלו היא בכך שהוא מסייע למבוטחים במקרים הכי קשים, של מחלה קשה או פציעה, או במקרה שבו המבוטח נזקק לתרופות. ביטוח בריאות חבר הוא ביטוח בריאות שמיועד באופן בלעדי לחברי מועדון "חבר".

מהן ההטבות של ביטוח בריאות של חבר

ביטוח המיועד לחברי מועדון "חבר" יש מספר יתרונות, בין היתר, המחיר אותו נדרשים לשלם אנשי המועדון נחשב לנמוך באופן משמעותי ביחס למחיר בשוק הפרטי, בנוסף, חברות הביטוח מציעות שירותים ייחודיים שלא מוצעים בשוק הפרטי, בין היתר:

ביטוח שיניים – חברת הראל מציעה למבוטחי חבר לבצע ביטוח שיניים, ביטוח שכמעט ולא ניתן לרכוש בשוק הפרטי, חברי מועדון חבר יוכלו לבטח את עצמם ואת משפחתם בביטוח בריאות שיכול לחסוך אלפי שקלים לאורך השנים.

ביטוח "חבר" – חברת הפניקס מציעה לחברי מועדון חבר שירות אישי בו יוכלו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות בתחום הביטוח, באמצעות השירות חברי המועדון יוכלו לקבל הסבר על פוליסות הביטוח השונות ובין היתר לקבל השוואה הוגנת בין האפשרויות.

כמו כן, חברת הפניקס מציעה לחברי המועדון שורת טיפולים שלא מגיעים למבוטחים רגילים כמו מפגשים וירטואליים עם רופאים מומחים וכן עם רופאי משפחה ועם רופאי ילדים. בנוסף מבוטחי חבר זכאים לייעוץ פסיכולוגי, לשירותי מעבדה עד הבית ולשירותים רבים נוספים. חשוב להדגיש כי השירות בחינם, ללא תשלום חודשי אלא רק עבור הטיפול שנבחר על ידי המבוטח.

בנוסף לביטוח של משרת הקבע עצמו, מי שחבר במועדון חבר יכול לרכוש ביטוח גם לבני משפחתו, אשתו והילדים, לרוב מדובר בחיסכון של עשרות שקלים בחודש ביחס לביטוחים אחרים וזאת הטבה משמעותית שמועדון חבר משיג לעמיתיו באמצעות חברות הביטוח.

איפה אפשר לרכוש ביטוח בריאות לעמיתי חבר?

כיום ניתן לרכוש ביטוחי בריאות לחברי מועדון חבר בשתי חברות ביטוח, בחברת הראל ניתן לרכוש ביטוח שיניים, הן לחבר המועדון והן לבני משפחתו. השירות ניתן בעלות סמלית ונחשב למומלץ מאוד.

את ביטוח הבריאות השני, ביטוח הבריאות הסטנדרטי ניתן לרכוש בחברת הפניקס שמציעה למשרתי הקבע חבילת הטבות משתלמת במיוחד.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Premium

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Safe Stay Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

ילדודס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים ביטוח בריאות חבר?

לפני שרוכשים ביטוח באמצעות חבר חשוב לבצע מספר בדיקות, בין היתר האם כל הטיפולים אליהם אולי תידרשו מופיעים בפוליסה, כמו כן, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע חיצוני שיוכל לספק לכם מידע אובייקטיבי על הפוליסה.

לעיתים יש למבוטחים שרוכשים את הביטוח שלהם באמצעות מועדון לקוחות נטייה לא להסתכל על האותיות הקטנות לאור העובדה שהם מאמינים שזאת ההצעה הכי טובה ושאין אפשרות לקבל הצעות טובות יותר. ברוב הגדול של המקרים זה באמת המצב אולם, חשוב להיות עם יד על הדופק ולבדוק מדי פעם מה קורה בשוק הפרטי.

בנוסף כדאי לשקול את נחיצות הביטוחים, למשל משפחה שבה רוב הילדים עברו את גיל 14 ושאינם צריכים לבצע טיפולים אורתודנטיים אולי לא תצטרך לרכוש ביטוחי שיניים לילדים לאור העובדה שהסיכוי שהם יזדקקו לטיפול רפואי משמעותי עד גיל 18 די נמוך, אמנם מדובר בכמה עשרות שקלים בחודש אך גם הם מצטברים.

תוכלו לפנות אלינו ונוכל לעזור לכם להבין את פוליסת הביטוח על בוריה ובמקרה הצורך לייעץ לכם על ביטוחים משלימים או להמליץ לכם אילו ביטוחים לקחת ואילו אינם הכרחיים.

מהם הטיפולים הכלולים בביטוח בריאות של חבר?

כיום יש שלושה סוגי ביטוח שנהוג לרכוש, הביטוח של חבר מכיל את שלושתם:

  • ביטוח השתלות וטיפולים מיוחדים בחול – ביטוח זה מספק למבוטח סיוע במקרה שבו הוא נזקק להשתלה ואין תורם מתאים במדינת ישראל, חברת הביטוח תסייע למבוטח לאתר תורם מתאים בחול וכן תכסה את כל ההוצאות הרפואיות לאורך התהליך.
  • ביטוח תרופות מחוץ לסל הבריאות – ביטוח זה מספק למבוטח מימון במקרה שבו הוא יזדקק לתרופות שלא מופיעות בסל הבריאות, תרופות אלו לרוב מספקות טיפול במקרה של מחלה נדירה ולרוב המחיר שלהן גבוהה במיוחד. לכן, הסיוע של חברת הביטוח הוא חשוב מאוד.
  • ביטוח ניתוחים פרטיים – באמצעות ביטוח זה המבוטח יקבל מימון לניתוח פרטי, לפי רצונו של המבוטח, חברת הביטוח תממן ניתוח פרטי.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות חבר בהנחה בלעדית