ביטוח סובארו (Subaru) מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח סובארו (Subaru)

מה הסיפור של ביטוח סובארו? ובכן, הרכב שכולנו, כנראה, מכירים מגיע בשלל צורות וגוונים – ובהתאם, גם הביטוח המקיף שלו ניתן להתאמה אישית מקיפה. יתרה מכך, נציין שניתן לעשות ביטוח סובארו ברמת החובה (נזקי גוף), צד ג', כמו גם מקיף (אשר כולל גם נזקי רכב, בין שאר מיני כיסויים).

אילו דגמים של סובארו (Subaru) אפשר לבטח?

באופן עקרוני, ניתן לבטח רבים מדגמי סובארו, כמו סובארו פורסטר , סובארו VX קרוסטרק, סובארו XV, סובארו איבולטיס, סובארו BRZ, סובארו אימפרזה סדאן, סובארו אאוטבק, סובארו B4 ואחרים.

כמה עולה ביטוח סובארו (Subaru)?

בהינתן כך שיש שלושה סוגים שונים של ביטוחי סובארו, הרי שהשאלה נוגעת לכל אחד מהם בנפרד. באופן כללי, ישנם גורמים שמשפיעים על עלויות הביטוח, לא משנה איזה – והם מתבססים על פרופיל נהג, פרופיל רכב ומדיניות חברה פנימית. כך או כך – ניתן לבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות כדי להגיע לאידיאל, ברמת הכיסוי, השירות, טיב הפרמיה והמחיר עבורה.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר, הוא זה של מדד הבטיחות. מכוניות בטוחות, הן מכוניות שקל לבטח – או כך אנו מניחים. והדבר יכול להתחשב נאמנה, בתחשיב עלות ביטוח רכב ולנפק עליות פרמיה נדיבות. והרי, אתר קארזון מראה כי כשזה נוגע לדגם הספציפי של סובארו פורסטר, הנתונים מסמנים דירוג של 5/5 במבחני בטיחות (מטעם EURO NCAP), לשנת הבחינה של 2019, וציון זהה של 5 מתוך 5, גם עבור שנת הבחינה של 2020, מטעם NHSTA (ארגון אמריקאי לבטיחות בדרכים).

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
ON TRACK

ביטוח רכב

ביטוח רכב
APP TO YOU

ביטוח רכב

ביטוח רכב
EXTRA TRUCK

ביטוח רכב

ביטוח רכב

מדוע חשוב לרכוש ביטוח סובארו (Subaru)?

ביטוח סובארו יכול להירכש פשוט כדי לכסות את עלויות תיקוני הרכב. עלויות תיקוני רכב יכולות להיות אלפי, אם לא עשרות ומאות אלפי שקלים חדשים – ועל כן הכיסוי יכול לאפשר חיסכון כספי וגילומו על ידי חברות הביטוח השונות. מה שזה יכול לאפשר זה כמובן את היכולת לתקן את הרכב בקלות, אפילו בחזקת חלקים מקוריים כמו גם להקפיד על שגרת טיפולים.

יתרה מכך, ניתן להשתמש בביטוח מקיף לרכב סובארו, כדי לוודא שהוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר, או לפחות שחברת הביטוח תעזור בלממן את זה – בהתאם לתנאי הפוליסה.

הדבר יכול למגר ירידות ערך "טבעיות" של רכבי סובארו, שכן רכב שמור ומתוחזק, ועוד עם חלקים מקוריים – יכול להניב תפישת-שוק נהדרת לגבי ערכו, מה שישפיע כמובן על המחיר בו אנשים אחרים ישערכו אותו, וזה משנה אם רוצים למכור אותו למי שמעריך אותו למידה רבה. רכב שמור ומתוחזק היטב – זה רכב ששומר על רכבו, באופן יחסי לרכבים שאינם.

טיפ ביטוחי מאיתנו: בעת בקשת הפרמיה, יש עניין לוודא כי קיים סעיף לפיו הלקוח בוחר היכן לתקן את הרכב – כך שהוא ייבחר, אם ירצה, במוסכים שמאפשרים תיקון עם חלקים מקוריים.
ואכן, חלקים מקוריים, היסטוריית טיפולים, ואף פרטי הטכנאי – נרשמים בספר הטיפולים של הרכב, מונחים עבור הקוראים בהם לדורות בהם ומראים כי הרכב שמור היטב וקיבל יחס מבריא.

שכן ספציפית עבור סובארו פורסטר, ישנה ירידת ערך של 18.1%, לאחר שנה (בהשוואה ל-16.8% בממוצע), 35.4% אחרי 3 שנים (בעוד הממוצע הוא 37%), ו-46.6% לאחר חמש שנים (בעוד הממוצע הוא 53.3%).

איך לקנות ביטוח סובארו (Subaru)?

ביטוח סובארו ניתן לרכישה דרך שלל חברות הביטוח השונות. הדבר נמצא במרחק נגיעה. למעשה, ניתן לרכוש ביטוח סובארו בקלי קלות. ועל כן, אין יותר מדי להרחיב בנידון. אלא, כמובן – אם רוצים לקבל עזרה וסיוע במציאת חבילה ביטוחית נאותה והולמת לצרכים ולרצונות הביטוחיים. הן ברמת בחירת הכיסויים המדויקים, כמו גם קבלת בהירות לגבי אלו שניתן להסיר מהפוליסה – והן ברמת המחיר, הנובע מהשוואת מחירים בעבור חבילה ביטוחית מתאימה ויעילה, כלשהי.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח סובארו (Subaru) מצויין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק