ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה

פוליסות ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה מאופיינות במחיר גבוה ובתמורה בעייתית בחלק לא קטן מהמקרים, מחלות פיברומיאלגיה מהוות גורם סיכון משמעותי שחברות הביטוח מנסות להימנע ממנו ולכן הן גובות מחירים גבוהים יותר בתמורה לפוליסות ביטוח החיים שהן מציעות, הסיכון המשמעותי ביותר הנובע מהחולים במחלה זאת הוא אובדן כושר העבודה, באופן זמני או קבוע מה שיגרור הוצאות כבדות מצדה של חברת הביטוח.

לאור זאת, כאשר חולה פיברומיאלגיה מעוניין לרכוש ביטוח הוא ייתקל בקשיים רבים יותר ממבוטח בריא שמעוניין לרכוש ביטוח. מעבר לכך, חברות הביטוח נוהגות להכניס סעיפים המחריגים בחלק גדול מהמקרים את גובה זיכוי המבוטח בפיצוי, בעיקר על ידי החרגה של בעיות הנובעות מהמחלה.

מה זה ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?

ביטוח חיים מעניק למבוטח ולבני משפחתו הגנה כלכלית משמעותית במקרי קיצון רבים שיכולים לפגוע בפרנסת המשפחה ורווחתה, לאור זאת, ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים הכי נמכרים בישראל. הביטוח יעניק למבוטח או למוטבים שלו, שהם לרוב בני המשפחה שלו, פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר העבודה או במקרה של פטירת המבוטח. הפיצוי ניתן בפעימה אחת או כקצבה חודשית שכולה להוות תחליף למשכורת של המבוטח לאורך שנים רבות.

משפחות רבות נסמכות בעיקר על בן משפחה אחד לטובת כלכלת הבית ולכן אובדן ההכנסה עלול לפגוע בה בצורה משמעותית. לכן, מי שבוחר לרכוש ביטוח חיים מבטיח כי מצבו הכלכלי והמצב הכלכלי של בני משפחתו לא יורע באופן משמעותי כתוצאה מאובדן כושר עבודה או כתוצאה ממוות.

אנו ממליצים בחום לשוחח עם גורם שמבין בתחום הביטוח לפני שמחליטים לרכוש פוליסת ביטוח חיים, בעיקר כאשר בעל הפוליסה סובל מבעיה רפואית כלשהי. הסיבה לכך היא ששוק הביטוח מכיל מגוון גדול של פוליסות ביטוח, מעבר לכך, אדם שלא בקיא בתחום לא תמיד יכול להבין עד הסוף מה ההבדל בין פוליסה אחת לפוליסה שנייה ולכן יבחר בפוליסה הזולה ביותר.

מדובר בטעות שעלולה לפגוע בכם ובמשפחה שלכם באופן משמעותי, בהרבה מקרים המחיר הזול של הביטוח ינבע מכך שהוא מעניק לכם כיסוי חלקי ביותר, במקרים בהן חברת הביטוח תכלול בפוליסה סעיף שמחריג תשלום פיצוי במקרה בו יש הידרדרות במצב הבריאותי כתוצאה ממחלת הפיברומיאלגיה, כך אתם עלולים לשלם על ביטוח חיים לאורך חודשים ושנים וברגע האמת לא לקבל את הפיצוי שלשמו רכשתם את הביטוח.

לכן, חשוב לשוחח לפני רכישת הביטוח עם יועץ אובייקטיבי שיוכל להסביר לכם על החרגות שהפוליסה מכילה ועל הנקודות הבעייתיות האחרות שיש בה. במקרה הצורך, יועצי הביטוח שלנו יוכלו להתאים עבורכם פוליסת ביטוח בהתאמה אישית שתבטיח לכם כיסוי כמה שיותר מקיף במחיר כמה שיותר זול ומשתלם עבור הלקוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

ריסק 1

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?

הגענו לשאלת מיליון הדולר, המחיר של פוליסות ביטוח חיים משתנות מאוד מאדם לאדם מסיבות רבות מאוד, למשל מסיבות כמו מין המבוטח והגיל שלו, אבל ללא כל צל של ספק הגורם שמשפיע יותר מכל על עלות הביטוח הוא המצב הרפואי של המבוטח.

לאור זאת, המחירים של פוליסות הביטוח לחולי פיברומיאלגיה גבוהים בעשרות אחוזים ולעיתים אף מעבר לכך ביחס לעלות הביטוח של מבוטח שלא סובל מן הבעיה הרפואית הזאת.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה

חולי פיברומיאלגיה, כפי שציינו, נתפסים על ידי חברות הביטוח ובכלל כאוכלוסייה שנמצאת בסכנה משמעותית לאובדן כושר עבודה, לכן, אם בני המשפחה שלכם נסמכים עליכם לטובת הפרנסה שלהם רכישת ביטוח חיים היא אחת הדרכים היחידות להבטיח להם חיי רווחה גם במקרה בו לא תוכלו להמשיך לסייע למשפחה מבחינה כלכלית.

מעבר לכך, אם תרכשו ביטוח חיים תוכלו גם לסייע לעצמכם במקרה של אובדן כושר העבודה, ביטוח החיים יבטיח לכם שתוכלו להמשיך ולקבל את המשכורת שלכם בדמות קצבה חודשית במשך שנים ארוכות לאחר אובדן כושר העבודה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?

הדרך הטובה ביותר לרכישת רכישת ביטוח חיים היא על ידי התייעצות עם מומחים בתחום, חשוב מאוד שתקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים על הביטוח אותו אתם שוקלים לרכוש, באופן שיבטיח שתרכשו ביטוח שיעמוד מאחוריכם ברגע האמת שימנע מצב בו תשלמו פרמיה חודשית גבוה לחינם במשך שנים.

יועצי הביטוח שלנו יידע לתת לכם את כל המידע הדרוש לטובת קבלת ההחלטה על זהות הביטוח אותו תרכשו ואף יסייע לאתר את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.

ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה בהנחה בלעדית