ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיהמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיהכיסוי פיננסי נחוץ

פוליסות ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה מאופיינות במחיר גבוה ובתמורה בעייתית בחלק לא קטן מהמקרים, מחלות פיברומיאלגיה מהוות גורם סיכון משמעותי שחברות הביטוח מנסות להימנע ממנו ולכן הן גובות מחירים גבוהים יותר בתמורה לפוליסות ביטוח החיים שהן מציעות, הסיכון המשמעותי ביותר הנובע מהחולים במחלה זאת הוא אובדן כושר העבודה, באופן זמני או קבוע מה שיגרור הוצאות כבדות מצדה של חברת הביטוח.

לאור זאת, כאשר חולה פיברומיאלגיה מעוניין לרכוש ביטוח הוא ייתקל בקשיים רבים יותר ממבוטח בריא שמעוניין לרכוש ביטוח. מעבר לכך, חברות הביטוח נוהגות להכניס סעיפים המחריגים בחלק גדול מהמקרים את גובה זיכוי המבוטח בפיצוי, בעיקר על ידי החרגה של בעיות הנובעות מהמחלה.

מה זה ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?במה שונה מביטוח רגיל

ביטוח חיים מעניק למבוטח ולבני משפחתו הגנה כלכלית משמעותית במקרי קיצון רבים שיכולים לפגוע בפרנסת המשפחה ורווחתה, לאור זאת, ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים הכי נמכרים בישראל. הביטוח יעניק למבוטח או למוטבים שלו, שהם לרוב בני המשפחה שלו, פיצוי כספי במקרה של אובדן כושר העבודה או במקרה של פטירת המבוטח. הפיצוי ניתן בפעימה אחת או כקצבה חודשית שכולה להוות תחליף למשכורת של המבוטח לאורך שנים רבות.

משפחות רבות נסמכות בעיקר על בן משפחה אחד לטובת כלכלת הבית ולכן אובדן ההכנסה עלול לפגוע בה בצורה משמעותית. לכן, מי שבוחר לרכוש ביטוח חיים מבטיח כי מצבו הכלכלי והמצב הכלכלי של בני משפחתו לא יורע באופן משמעותי כתוצאה מאובדן כושר עבודה או כתוצאה ממוות.

אנו ממליצים בחום לשוחח עם גורם שמבין בתחום הביטוח לפני שמחליטים לרכוש פוליסת ביטוח חיים, בעיקר כאשר בעל הפוליסה סובל מבעיה רפואית כלשהי. הסיבה לכך היא ששוק הביטוח מכיל מגוון גדול של פוליסות ביטוח, מעבר לכך, אדם שלא בקיא בתחום לא תמיד יכול להבין עד הסוף מה ההבדל בין פוליסה אחת לפוליסה שנייה ולכן יבחר בפוליסה הזולה ביותר.

מדובר בטעות שעלולה לפגוע בכם ובמשפחה שלכם באופן משמעותי, בהרבה מקרים המחיר הזול של הביטוח ינבע מכך שהוא מעניק לכם כיסוי חלקי ביותר, במקרים בהן חברת הביטוח תכלול בפוליסה סעיף שמחריג תשלום פיצוי במקרה בו יש הידרדרות במצב הבריאותי כתוצאה ממחלת הפיברומיאלגיה, כך אתם עלולים לשלם על ביטוח חיים לאורך חודשים ושנים וברגע האמת לא לקבל את הפיצוי שלשמו רכשתם את הביטוח.

לכן, חשוב לשוחח לפני רכישת הביטוח עם יועץ אובייקטיבי שיוכל להסביר לכם על החרגות שהפוליסה מכילה ועל הנקודות הבעייתיות האחרות שיש בה. במקרה הצורך, יועצי הביטוח שלנו יוכלו להתאים עבורכם פוליסת ביטוח בהתאמה אישית שתבטיח לכם כיסוי כמה שיותר מקיף במחיר כמה שיותר זול ומשתלם עבור הלקוח.

כמה עולה ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?פרמייה לא זולה לצערנו

הגענו לשאלת מיליון הדולר, המחיר של פוליסות ביטוח חיים משתנות מאוד מאדם לאדם מסיבות רבות מאוד, למשל מסיבות כמו מין המבוטח והגיל שלו, אבל ללא כל צל של ספק הגורם שמשפיע יותר מכל על עלות הביטוח הוא המצב הרפואי של המבוטח.

לאור זאת, המחירים של פוליסות הביטוח לחולי פיברומיאלגיה גבוהים בעשרות אחוזים ולעיתים אף מעבר לכך ביחס לעלות הביטוח של מבוטח שלא סובל מן הבעיה הרפואית הזאת.

פוליסות ביטוח חיים החופש לבחור פוליסה נכונה

מגן

ביטוח חיים

ביטוח חיים
מומלץ!
מוות מתאונה

ביטוח חיים

ביטוח חיים
כלל כפול למשפחה

ביטוח חיים

ביטוח חיים
משפחה בטוחה פלוס

ביטוח חיים

ביטוח חיים

החשיבות של ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיהפוליסה לביטחון כלכלי

חולי פיברומיאלגיה, כפי שציינו, נתפסים על ידי חברות הביטוח ובכלל כאוכלוסייה שנמצאת בסכנה משמעותית לאובדן כושר עבודה, לכן, אם בני המשפחה שלכם נסמכים עליכם לטובת הפרנסה שלהם רכישת ביטוח חיים היא אחת הדרכים היחידות להבטיח להם חיי רווחה גם במקרה בו לא תוכלו להמשיך לסייע למשפחה מבחינה כלכלית.

מעבר לכך, אם תרכשו ביטוח חיים תוכלו גם לסייע לעצמכם במקרה של אובדן כושר העבודה, ביטוח החיים יבטיח לכם שתוכלו להמשיך ולקבל את המשכורת שלכם בדמות קצבה חודשית במשך שנים ארוכות לאחר אובדן כושר העבודה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי פיברומיאלגיה?חברות ביטוח נבחרות בלבד

הדרך הטובה ביותר לרכישת רכישת ביטוח חיים היא על ידי התייעצות עם מומחים בתחום, חשוב מאוד שתקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים על הביטוח אותו אתם שוקלים לרכוש, באופן שיבטיח שתרכשו ביטוח שיעמוד מאחוריכם ברגע האמת שימנע מצב בו תשלמו פרמיה חודשית גבוה לחינם במשך שנים.

יועצי הביטוח שלנו יידע לתת לכם את כל המידע הדרוש לטובת קבלת ההחלטה על זהות הביטוח אותו תרכשו ואף יסייע לאתר את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח חיים?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חיים הינו כיסוי אשר מעניק פיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח, הפיצוי משולם לבני משפחתו של המבוטח כתשלום אחד פטור ממס או כקצבה חודשית לתקופת זמן קצובה.

המפתח לפוליסת ביטוח חיים נכונה הוא חישוב נכון של סכום הפיצוי ועדכון גובה הביטוח בהתאם לשינויים במבנה המשפחתי.  

עיקר הכיסוי בביטוח חיים מתייחס למקרה של פטירת המבוטח, יחד עם זאת, ניתן להוסיף ולהרחיב את הפוליסה גם למקרה של נכות חמורה ואובדן כושר עבודה.

ישנן מגוון שיטות ומחשבונים לחישוב סכום הפיצוי בביטוח חיים, אך המכנה המשותף לכולם הוא מכפלה של השכר נטו של המפרנס הגבוה יותר (בין אם זה הגבר או האישה).

המכפלות הסולידיות הם סביב ה-200 ואילו המחמירים היו בוחרים ב-300 ליתר ביטחון.

על הסכום שהתקבל יש להוסיף או לגרוע סכומים בהתאם למשפחה שלכם, גיל הילדים, נכסים נדל"ן ברשותכם, ירושה עתידית ועוד.

גובה הפיצוי בביטוח חיים יכול להשתנות מעת לעת, מבוטח אינו מתחייב לגובה הפיצוי שרכש ביום הראשון.

מבוטחים רבים נוטים להגדיל או להקטין את גובה הפיצוי בהתאם לשינויים במצבם המשפחתי.

פוליסת ביטוח חיים תקפה לזמן מוגבל שכן היא נועדה לכסות ביטוח מפני במקרה מוות בטרם עת.

מרבית הפוליסות תקפות עד גיל 65, אך לעיתים ניתן למצוא פוליסות אשר תקפות עד גיל 70 ובמקרים נדירים, חברות ביטוח משווקות פוליסות עד גיל 80 לתקופת זמן מוגבלת.

מחירו של ביטוח חיים מורכב מכמה פרמטרים כגון גיל המבוטח, מין, תחום תעסוקה, עישון, גנטיקה משפחתית ועוד.

לצורך חישוב גובה הפרמיה, חברות הביטוח מציגות מחיר אחיד אשר ישתנה בעשרות אחוזים בהתאם לתשובות המבוטח לשאלון הרפואי.

מרבית חברות הביטוח מציעות שני מסלולים לבחירת המבוטחים

  • מסלול תשלום חד פעמי פטור ממס
  • מסלול קצבה חודשי לשארים

כיום ביטוח חיים אינו עניין יקר, בין אם זה בגלל עלית יוקר המחייה או הרפורמות בענף הביטוח, עלות של ביטוח חיים סביר להורה צעיר

פוליסות ביטוח חיים אינן תלויות זו בזו ולכן ניתן לרכוש יותר מפוליסה אחת וכך לקבל פיצוי מוגדל יותר

קרן פנסיה וביטוח מנהלים עשויות להכיל רכיב ביטוח חיים ריסק טהור, אך הוא מוגבל ותלוי בגובה ההכנסה שלכם וכפוף לשינויים בתקנון קרנות הפנסיה וכו'.

ביטוח חיים נפרד הינו קבוע בחוזה מול חברת הביטוח ומעניק לכם שקט בידיעה שאתם ובני משפחתכם מכוסים.

ביטוח חיים למשכנתא כפוך לשווי הנכס ואילו הבנק המלווה הוא המוטב היחיד.

ביטוח חיים נפרד כפוך לצרכי המשפחה והם המוטבים, לכן מומלץ להפריד בין הביטוחים הללו.

גיל הכניסה המינימלי לביטוח חיים הינו 24 ואילו הגיל המקסימלי לרכישת ביטוח הוא 64. בנוסף נדרש לעבור שאלון רפואי כתנאי קבלה לביטוח. יחד עם זאת, מעת לעת חברות ביטוח משנות את תנאי הקבלה לתקופה קצרה.

סביר להניח שכן, מצד אחד, חברות הביטוח שדרגו את סוגי פוליסות ביטוח חיים עם הנחות ואפשרויות הרחבה רבות. מצד שני, ייתכן שהמבנה המשפחתי שלכם השתנה ואתם זקוקים לכיסוי נמוך יותר וכתוצאה מכך תוכלו להנות מתשלום נמוך.  

בתקופת שגרה קשה לנו להעריך במדויק את ההשפעה שתהיה לאובדן בטרם עת של אחד מבני המשפחה, אך הסיכון למשבר כלכלי קשה בקרב המשפחה הינו גדול.

כל אדם בעל משפחה וילדים מומלץ לשקול לרכוש ביטוח חיים בגובה פיצוי סביר, עדיף כיסוי נמוך מהנדרש מאשר לחיות ללא כיסוי של ביטוח חיים לחלוטין.

כן. מרבית חברות הביטוח מאפשרות תשלום חודשי צמוד למדד.

לא, סכום הביטוח שמשולם למוטבים הינו פטור ממס. יחד עם זאת, מבוטח שרכש ביטוח חיים למקרה מוות למשפחתו הגרעינית , זכאי להנחה בתשלום מס (לפי סעיף 45א').

זה לא מכובד להעתיק