ביטוח משפחתון

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

כל משפחתון פרטי חייב להחזיק בביטוח, כמעט כל הורה שמגיע למשפחתון מתעניין בסוגיה, הנזקים והעלויות שעלולים להיות מחויבים על בעל או בעלת המשפחתון יכולים להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, מסיבה זאת חשוב מאוד לרכוש ביטוח משפחתון שמספק הגנה משמעותית מפני מגוון רחב של נזקים שעלולים להיגרם לבעלי המשפחתון.

מה זה ביטוח משפחתון?

המאפיין הכי חשוב בביטוח משפחתון הוא ביטוח צד ג' ותאונות אישיות בהן יכולים להיות מעורבים ילדים או הורים לילדים. בלי סעיף הביטוח הזה בעלי הגן נחשפים לסכנה משמעותית! מעבר לכך ניתן לרכוש במסגרת ביטוח משפחתון כיסויים סטנדרטיים שכמעט כל עסק בישראל רוכש.

מביטוח רכוש שמגן על כל הציוד שנמצא בגן וגם מחוץ לגן, כולל פינות משחק ואביזרים נוספים. גובה הכיסוי יכול להגיע למאות אלפי שקלים ברמה שתספק לכם הגנה מקיפה על כל הרכוש שאתם שומרים בגן.

כמו כן, ניתן לרכוש כיסוי מבנה, במסגרת הכיסוי תקבלו הגנה מקיפה במקרה של נזק למבנה הגן עצמו, הכיסוי כולל פיצוי במקרה של שריפה, הצפה, נזקי רטיבות ועוד. גובה הכיסוי משתנה בהתאם לצרכים של כל משפחתון.

כמו כן, ניתן לרכוש ביטוח פנסיוני, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח למקרי נכות לעובדי ועובדות הגן. הביטוח הזה יכול לספק לעובדי ועובדות הגן תמיכה חשובה ביותר במגוון רחב של מקרים.

כמה עולה ביטוח משפחתון?

העלות של ביטוח משפחתון משתנה מאוד ממשפחתון אחד למשנהו, העלות יכולה להשתנות בהסתמך על מגוון רחב של גורמים. הגורם המשמעותי ביותר הוא כמות הילדים שנמצאים במשפחתון, לאחר מכן חברות הביטוח בוחנות את גודלו הפיזי של המשפחתון ולוקחות בחשבון את צרכי הביטוח של המשפחתון למשל מה היקף ביטוח המבנה וביטוח הרכוש הנדרשים.

במשפחתון עם כעשרה ילדים בגודל 50 מטר רבוע עם היקף כיסוי של כ-200,000 ₪ עבור ביטוח הרכוש העלות של הפוליסה יכולה להגיע לכ-125 ₪ בחודש. המחיר יכול לעלות ולרדת בהתאם למאפיינים של כל משפחתון ומשפחתון ולכן יש חשיבות גדולה להתייעצות עם גורם בכיר שמכיר את תחום ביטוחי המשפחתונים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ יקב

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ אופיס

ביטוח עסק

ביטוח עסק
B ביוטי: מכונים ומספרות

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח משפחתון

קשה להפריז בחשיבות של ביטוח משפחתון, צוות המשפחתון מקבל לידיו ילדים קטנים והוא נדרש לשמור עליהם ולהבטיח את שלומם. יחד עם זאת גם במשפחתונים הטובים ביותר עם ההקפדה המחמירה ביותר על התקנות ועל בטיחות יכולים להתרחש תקלות, ילד או הורה עלולים להיפגע במהלך העבודה במשפחתון ולמשפחתון יש אחריות מלאה לשלום הילדים במהלך שהותם בגן, לכן במקרה של תביעה המשפחתון ייאלץ לשלם סכומים משמעותיים להורים התובעים.

ביטוח משפחתון הוא הדרך להתמודד עם כל תביעות הנזקים האפשריים, מצד אחד עם תביעות של הורים ומצד שני עם פריצות, גניבות או נזקי טבעים שעלולים לפגוע למבנה הגן.

איך לקנות ביטוח משפחתון?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח משפחתון רק לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום ביטוחי המשפחתונים. ביטוח משפחתון דורש מיומנות וידע של הגורם המבטח ולכן יש לאפיין את הצרכים הביטוחים של הגן כדי להגיע לתמחור נכון ולסעיפים מתאימים שיכסו את כל מקרי הביטוח האפשריים שבעלי המשפחתון עלולים להיתקל בהם.

יועצי הביטוח שלנו מכירים את שוק ביטוחי המשפחתונים בצורה הטובה ביותר ויוכלו לסייע לכם לאתר את פוליסת ביטוח עסק הכי טובה עבור הצרכים שלכם במחיר איכותי ומשתלם.

ביטוח משפחתון בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק