ביטוח גני ילדיםמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח גני ילדיםסוג והיקף הכיסוי בפועל

עבודה עם ילדים דורשת אחריות רבה, היא מחייבת את הגננות והגננים להיות עם היד על הדופק לאורך שעות ארוכות, גם אז הילדים תמיד נמצאים בסיכון לפציעה או לפגיעה כלשהי במהלך שהותם בגן. כדי להבטיח שקט, חשוב לרכוש ביטוח גני ילדים שמסייע בהתמודדות עם כל מקרה שעלול לצוץ במהלך עבודה עם ילדים.

מה זה ביטוח גני ילדים?האם הוא נכון לי?

ביטוח גני ילדים הוא ביטוח שמטרתו להעניק למנהלי הגן ועובדיו שקט בכל הנוגע לתפעול השוטף של הגן, הוא כולל בתוכו מרכיבי ביטוח כלליים, אותם כמעט כל עסק רוכש כחלק מביטוח ומרכיבי ביטוח ייחודיים המותאמים בדיוק לצרכים של גני ילדים.

כיסוי מבנה ותכולה – סעיף הביטוח הנוגע לכיסוי מבנה ותכולה נחשב לסעיף כללי יותר אך יש לו חשיבות גדולה, במקרה של נזק לגן כתוצאה משריפה, הצפה, פריצה או פגיעה ממצב מזג אוויר קיצוני חברת הביטוח תעניק פיצוי משמעותי כנגד הנזק שנגרם, הביטוח כולל גם את המתקנים בחצר ולא רק את מבנה הגן עצמו. כיסוי התכולה יעניק הגנה דומה לכל הציוד שיש בגן הילדים.

כיסוי תאונות אישיות לילדים בגן – סעיף זה הוא אולי החשוב ביותר מבין כלל סעיפי הביטוח, הילדים נמצאים בגן שעות ארוכות וגם תחת ההשגחה הטובה והאדוקה ביותר עלולות להתרחש תקלות ותאונות, סעיף התאונות האישיות יוביל לכך שחברת הביטוח תיקח על עצמה את תשלום הפיצויים הנדרשים ואף מעבר לכך, תעניק לכם ייצוג משפטי במקרה של תביעה.

כיסוי למזון – במקרה של קלקול מזון שהיה בקירור במטבח של הגן תוכלו לתבוע את חברת הביטוח ולקבל פיצוי בגין הנזק שנגרם, לרוב מדובר בכיסוי של עד חמשת אלפים ₪.

כמה עולה ביטוח גני ילדים?כיסוי איכותי תואם לצרכים

המחיר של ביטוח לגן משתנה מגן לגן בהתאם לפרטים הספציפייים שלו אולם, ברוב המקרים העלות של הביטוח דומה באופן יחסי, עבור גן שבו יותר מ-20 ילדים ועבור כיסוי בסיסי יחסית תשלמו פרמיה שנתית בגובה של כ-600 ₪, כולל ביטוח צד ג'. עבור הביטוח המקיף ביותר הכולל כיסוי מורחב למגוון רחב מאוד של מקרי ביטוח הפרמיה השנתית תטפס כבר לכ-2,250 ₪ לשנה.

ניתן לראות כי העלות של הביטוח איננה גבוהה במיוחד, בטח ביחס לתמורה שהוא מעניק ולשקט שתהנו ממנו לאחר שתרכשו ביטוח גני ילדים, אם לוקחים בחשבון את ההוצאות הפוטנציאליות שתידרשו אליהם במצב בו אין לכם ביטוח גני ילדים, החשבון די פשוט ומוביל למסקנה שהביטוח משתלם למדי.

פוליסות ביטוח עסק החופש לבחור פוליסה נכונה

טופ שופ

ביטוח עסק

ביטוח עסק
EXTRA לקליניקות ומרפאות פרטיות

ביטוח עסק

ביטוח עסק
טופ קפה

ביטוח עסק

ביטוח עסק
Professional Edge

ביטוח עסק

ביטוח עסק

החשיבות של ביטוח גני ילדיםאל תפעילו עסק בלעדיו

לרכישת ביטוח גני ילדים יש חשיבות אדירה מכמה סיבות, הראשונה ואולי המשמעותית ביותר, הביטוח יגן עליכם מבחינה כספית במקרה של תביעה, תביעות יכולות להתארך לתקופות של חודשים ושנים, מה שידרוש מכם הוצאות כספיות משמעותיות ובזבוז רב של אנרגיה.

גם במקרה של נזק משמעותי לגן, יהיה צורך בגיוס כספים נרחב לטובת שיפוצו והכנתו לכניסה מחודשת של ילדים, ביטוח גני ילדים יסייע לכם לעבור את תקופת השיפוץ בקלות יחסית לאור העובדה שהרוב הגדול של ההוצאות הכרוכות בהשבת הגן לקדמותו יהיו על חשבון חברת הביטוח.

איך לקנות ביטוח גני ילדים?פנו לחברות הגדולות

אנו ממליצים לרכוש ביטוח גני ילדים רק לאחר שמבינים את החשיבות של כל סעיף וסעיף בפוליסת הביטוח, באופן זה תוכלו להבין איזה סעיפים חשובים ועל איזה סעיפים והרחבות ניתן לוותר. מעבר לכך, אנו ממליצים להתייעץ עם מומחים בתחום הביטוח לפני שמקבלים החלטה, יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם באיתור פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם, כזאת שתאזן כראוי בין מחיר לבין איכות הביטוח.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח עסק?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח עסק כולל פוליסת ביטוח המכסה מקרים שונים בהם נגרם נזק כלשהו לעסק ברכוש, מבנה או תכולה.

ביטוח עסק מורכב מכיסוי ביטוח מבנה וביטוח תכולה של העסק. בנוסף ניתן לרכוש מגוון הרחבות בהתאם לסוג העסק כגון: פוליסת אש, אובדן הכנסה, העברת מטענים ועוד. רצוי לבחון את הפוליסה לעומק לפני רכישה על מנת לדאוג שישנה התאמה לסוג העסק שלכם.

כל תכולה בעסק שלכם אשר משתמשת לתפעול השוטף תחשב כ"תכולה" בהגדרת הפוליסה. לדוגמא: ריהוט, כלי עבודה, מלאי ועוד.

בעת רכישת ביטוח עסק תתבקשו לקבוע סכום פיצוי מקסימלי אשר ישמש אתכם לכל אורך הפעילות של העסק.

רכוש אשר נמצא מחוץ לעסק ובקרבתו יכוסה בשווי של 10% מסכום ביטוח התכולה כנגד נזקי טבע (רעידת אדמה, התלקחות וכו'), כמובן שזה משתנה בין חברות הביטוח ויש לוודא בפרטי הפוליסה.

כמובן, שלט סמוך לכניסה לעסק מכוסה מפני נזקי שבר כתוצאה מתאונה. גובה הכיסוי ועלות ההרחבה הזאת משתנה בין חברות הביטוח השונות.

תביעה של פוליסת ביטוח היא בהחלט אירוע לא נעים, במידה וחוויתם אירוע בעסק, פנו במהרה לחברת הביטוח או לסוכן הביטוח שלכם ובהתאם לסוג המקרה תתבקשו למלא טפסים ולהעביר סימוכין (תמונות, אישורים) לגובה הנזק שנגרם.

המהות של השירות שלנו הוא ראשית ללמד ולהעשיר את הידע של המבוטחים לזכויות שלהם ולסוגי הביטוחים הקיימים. במידה ותרצו, נשמח לערוך עבורכם סקר שוק ולמצוא את הפוליסות ביטוח הטובות ביותר ובמחיר הטוב ביותר. כך או כך, אתם בידיים טובות.

כיסוי ביטוח עסק צד ג' דומה לביטוח צד ג' ברכב ומכסה פגיעה ונזק שנגרם לצד ג' כתוצאה מפעילות שגויה של בעל העסק או אחד העובדים.

זה לא מכובד להעתיק