ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים

חולי דלקת מפרקים המעוניינים לרכוש ביטוח חיים עלולים לגלות שמדובר בחוויה לא כל כך פשוטה. דלקות מפרקים נתפסות כגורם סיכון משמעותי לאובדן כושר עבודה ולאור זאת חברות הביטוח בוחרות במקרים רבים לגבות מחירים גבוהים מאוד עבור ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים.

חברות הביטוח, דואגות לבחון את מצבו הרפואי של כל מבוטח לפני שהן מחליטות האם לבטח אותו וכמה כסף לגבות ממנו עבור פוליסת הביטוח, אחת השאלות בה תתקלו תהיה קשורה למצב הרפואי העדכני שלכם, מה שידרוש את חשיפת הבעיה ויגרור הקפצה של מחיר הפרמיה החודשית, כאשר במקרים קיצוניים יותר חברת הביטוח יכולה להימנע לגמרי ממכירת הביטוח לחולה בדלקת מפרקים.

מה זה ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים?

לפני שנכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים נקדים ונסביר מהו ביטוח חיים, ביטוח חיים הוא למעשה חוזה שנחתם בין המבוטח לבין חברת הביטוח שנותן למבוטח וודאות כי  במקרה פטירה או חלילה, במקרה של אובדן כושר עבודה ו/או נכות, המבוטח או מוטביו יקבלו סכום כסף משמעותי באופן חד פעמי או לאורך שנים כקצבה חודשית. כאשר ניתן לקבוע כי הסכום יחולק לכמה מבוטחים באופן שנראה למבוטח כראוי ביותר.
כיום, יש בשוק הביטוח שני פוליסות ביטוח אותן נהוג לשווק כביטוח חיים:

הפוליסה הראשונה היא פוליסה למקרה מוות, אשר מכונה ביטוח ריסק ובמסגרתה יועבר למוטבים של המבוטח סכום כסף חד פעמי או קצבה חודשית.

הפוליסה השנייה היא פוליסה למקרה אובדן כושר עבודה ונכות – גם כאן יועבר סכום חד פעמי או קצבה חודשית רק שבמקרה הזה מי שיקבל את הכספים הוא המבוטח עצמו ולאו דווקא בני משפחתו.

פרט לביטוחים אלו יש עוד כמה סוגים של ביטוחים שמכונים ביטוח חיים אך הם יותר ספציפיים ועוסקים במקרים פחות כלליים:

ביטוח משכנתא – ביטוח החיים הזה הוא ביטוח למקרה פטירה שהבנקים מחייבים את המבוטח לרכוש כתנאי למתן משכנתא. באופן זה, הבנק מבטיח את פריעת ההלוואה שהעניק גם אם המבוטח ימות חס וחלילה לפני הסדרת תשלום החוב שלו לבנק. במקרה זה, מי שיקבל את הסכום המופיע בפוליסה הוא הבנק אלא אם כן שווי ההלוואה נמוך מהסכום אותו יש להעביר למבוטח.

ביטוח תאונה – במקרה זה המבוטח יקבל פיצוי רק במקרה של מוות מתאונה ולא כתוצאה ממחלה או בעיה רפואית אחרת.

יש בשוק הביטוח מגוון גדול מאוד של פוליסות, כאשר ההבדלים ביניהם די קטנים ומתמקדים בעיקר בגובה הפיצוי, מחיר הפרמיה החודשית ומספר החרגות שמופיעות בפוליסה. אולם, מי שסובלים ממחלות עלולים לגלות כי ההבדלים בין הפוליסות יכולים להיות גדולים ורבי משמעות.  זאת לאור העובדה שחברות ביטוח נוטות להחריג לא פעם את מתן הפיצוי המופיע בפוליסה כאשר סיבת התביעה היא מצב רפואי שהחמיר והיה ידוע בזמן רכישת הפוליסה.

לכן, אנו ממליצים בחום לרכוש את פוליסת הביטוח רק לאחר שבחנתם אותה לעומק ווידאתם כי גם אם מצבכם הרפואי התדרדר כתוצאה מדלקת הפרקים ממנה אתם סובלים עדיין תהיו זכאים לפיצוי, כדי להיות בטוחים שזה המצב אנו ממליצים לשוחח עם אחד מיועצי הביטוח שלנו שיוכל להדריך אתכם ולסייע לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר עבורכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

מוות מתאונה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים?

חולים בדלקת מפרקים צפויים לשלם סכומים גבוהים בעשרות אחוזים ביחס למבוטחים בעלי מאפיינים דומים וללא מחלת המפרקים. חברות הביטוח, כפי שהסברנו רואות את מי שחולה בדלקת מפרקים כמי שנמצא בסיכון גבוה יחסית לאובדן כושר עבודה וכחברות מסחריות שבסוף היום רוצות להגדיל את שורת הרווח גובות סכומים גבוהים יותר עבור הביטוח.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים

רכישת ביטוח חיים חשוב מאוד עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם ובמיוחד אם אתם המפרנסים העיקריים בבית או שהמשכורת שלכם קריטית לתפקוד הכלכלי של המשפחה.

ביטוח חיים יבטיח שגם במקרה, חס וחלילה של פטירה או של אובדן כושר עבודה ההכנסות החודשיות של המשפחה לא ייפגעו בצורה משמעותית חולי דלקת מפרקים נמצאים באחת מקבוצות הסיכון הכי משמעותיות.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים?

כפי שציינו לא פשוט לרכוש ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים, לכן חשוב מאוד לקבל ליווי צמוד מיועץ מקצועי שמכיר את התחום על בוריו. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע למצוא את הביטוח הטוב ביותר עבורכם מבחינת מחיר ואיכות.

ביטוח חיים לחולי דלקת מפרקים בהנחה בלעדית