ביטוח רכב חשמלי מצויין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח רכב חשמלי

ביטוח רכב חשמלי יכול להתייחס לקולנועית, סגווי, אופניים חשמלי – כמו גם למכונית חשמלית, או רכב היברידי. על כן, חשוב לדעת למה מתייחסים, מה רוצים לבטח.

כל רכב בישראל, מתבקש מטעם חוק רכב מנועי להצטייד בביטוח חובה. ביטוח חובה מכסה נזקי גוף, אך לא רכוש. עבור זה ניתן לרכוש צד ג', כמו גם ביטוח מקיף. כשזה נוגע לביטוח רכב חשמלי, הרי שהדבר מתייחס לרכבים שפועלים באופן מלא או חלקי, על תצורה חשמלית.

דגמי טסלה, לדוגמה – פועלים באופן מלא על "מנוע", או סוללה חשמלית, בעוד שרכבים היברידיים רבים, של חברות מוכרות פועלים של שילוב מנועים, האחד "רגיל", השני חשמלי.
בדרך זו, ניתן להגדיל את הטווח, ובאם הושלם השימוש באנרגיה החשמלית האצורה, ניתן להתחיל לעשות שימוש במנוע "רגיל". כדי להטעין סוללה חשמלית ברכב חשמלי, מתבקש להשתמש במערכת חשמלית מתאימה, ו/או בעמדת "תדלוק" חשמלית מתאימה.

מי צריך לרכוש ביטוח רכב חשמלי?

כאמור, לכל מי שיש רכב פרטי ומתכנן להעלות אותו לכביש ולנהוג בו – יש עניין לרכוש ביטוח חובה. ביטוח צד ג', וביטוח מקיף אינם חובה – אך אכן יכולים להיות בגדר רשות, למי שמבקש להוסיף לעצמו כיסויים נוספים. אם לדוגמה מביאים מכונית מחברת טסלה לארץ, הנחשבת לרכב יוקרה – הרי שיהיה נבון לבטח אותה בביטוח מקיף, שייתמוך את מחירי עלויות התיקון שלה, כמו גם יכסה גניבות וכיוצא בזה.

ככל שערך המכונית גבוה יותר, כך כיסוי הערך שלה על ידי ביטוח מקיף יכול להיות הגיוני יותר. מכוניות חשמליות יכולות להגיע עם תג ערך גבוה, עקב הטכנולוגיה החדישה באופן יחסי, המותקנת בעיקר על דגמים טכנולוגיים מתקדמים. או זו לפחות דעתנו והבנתנו בנושא.

מדוע חשוב לקנות ביטוח רכב חשמלי?

ביטוח מקיף לרכב חשמלי מאפשר לכסות גניבות, תיקונים ושלל דברים אחרים. מלכתחילה, מכוניות נמדדות, או יכולות להילקח בחשבון אל מול מחיר מחירון. מחירון זה רושם ירידה בערך המכונית כל שנה. באם רוצים למכור את המכונית, הרי שמחיר מחירון יראה שהיא עולה פחות מאשר עלתה כאשר קנו אותה לראשונה.

אי לכך ובהתאם לזאת, באם רוצים למכור אותה במחיר גבוה בהמשך, רצוי לשמור אותה במצב הולם ומיטיב ככל האפשר, כולל חלקים מקוריים, כולל שגרת טיפולים, כולל היסטוריית טיפולים נאותה – וביטוח מקיף יכול לעזור בלממן את זה. כך שאם רוצים למכור מכונית בהמשך ולהראות שהיא במצב טוב, או פשוט לשמור עליה בריאה – ביטוח מקיף יכול לסייע במימון כל זה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
איילון

DRIVING

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
איילון

YOUNG

פוליסת ביטוח רכב מבית איילון
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

EXTRA TRUCK

פוליסת ביטוח רכב מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

TOP אספנות

פוליסת ביטוח רכב מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח רכב חשמלי?

עלות של ביטוח רכב חשמלי מושפעת מפרופיל הנהג, פרופיל הרכב ומדיניות חברה פנימית. עקב כך שסביר שיהיה מדובר במכונית יוקרה, הרי שדרישות הסף לביטוח מקיף יהיו שהנהג יהיה בן 30 לפחות, ללא תביעות קודמות ב-2-3 השנים הקודמות לחידוש/התחלת הביטוח. עקב כך שמדובר בנתונים נהדרים מבחינת פרופיל נהג, ייתכן שזה ישפיע לטובה על מחיר הפוליסה.

ועם זאת, ככל שמחיר וערך המכונית רב – כך תעלה יותר הפוליסה הביטוחית, או זו לפחות התיאוריה. שכן הרבה גורמים נכנסים לתהליך החישוב. ואכן, כשזה נוגע למכונית יוקרה – סביר שערכה יהיה גבוה באופן יחסי. בעיקר נכון הדבר למכוניות שחברת הביטוח לא מכירות היטב, ועל כן לא בהכרח יודעות איך להתנהל איתן וכמה לגבות כדי לבטח אותן, כמו גם איך להתנהל במצב בו רוצים למצוא להן חלפים מקוריים.

כך או כך – ישנו טווח מחירים רחב, והשוואת מחירים מיטיבה יכולה לגלות אפשרויות קיימות.

איך לקנות ביטוח רכב חשמלי?

ניתן לרכוש ביטוח רכב חשמלי מידי כל אחת מחברות הביטוח המציעות אותו – כמו גם מאיתנו, מה שיאפשר לסוכן מטעמנו לייעץ בנוגע לאילו כיסויים מומלץ לקנות, ואילו לא – בהתאם למצב נתון, כמו גם לעזור בהשוואת מחירים ולגלות עסקאות ביטוחיות יעילות.

ביטוח רכב מותאם לכל אחד
ביטוח רכב חשמלי מצויין בהנחה בלעדית