ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

בעולם שבו כבר רוב האנשים חשים שהם זקוקים לטיפול נפשי, הביקוש למטפלים כמו פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ובעלי מקצוע נוספים מרקיע שחקים. במקביל לכך, מתפתחת מגמה ברורה של אנשים שמתעניינים בלמידת מקצועות הטיפול השונים, וכך למעשה נוצר כאן מעגל של ביקוש והיצע שהולך וגדל עם השנים. רבים מהאנשים כבר עוסקים במקצועות הטיפול השנים, ומכירים בעובדה שביטוח אחריות מקצועית לרופאים היא לא פחות מהכרחית עבורם. גם ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים היא עניין שבשגרה, ובמאמר הקרוב נבין את העלויות, את החשיבות ואת כל מה שצריך לדעת על ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים.

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

רבים מכם בוודאי מרימים גבה ותוהים מדוע ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים הוא בכלל רלוונטי. אז מי מכם שחושב שביטוחים מתייחסים אך ורק לפגיעות פיזיות, טועה ובגדול. נכון שביטוח רכב, לדוגמה, מכסה פגיעה פיזית ברכב, ביטוח דירה מכסה נזקים שנגרמו לדירה או לחפצים שנמצאים בתוכה או ביטוח בעת נסיעה לחוץ לארץ מכסה אובדן של רכוש או חלילה נזק שנגרם לגוף בזמן הטיסה או הטיול, אולם גם תחומי הפגיעה הנפשית צריכים להיות מכוסים, במיוחד בזמן טיפול.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים?

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים מכסה בדיוק את העניין הזה. מכיוון שאנשים רבים לוקחים חלק בטיפולים פסיכותרפיסטים ומתחברים לשיטת הטיפול הזו, הם עוברים תהליך ארוך לצד המטפל שמלווה אותם ומכווין אותם לאורך הדרך. אנשים מסוימים עוצרים את הטיפול בגין תחושה של רשלנות מקצועית מצד המטפל הפסיכותרפיסט שלהם, או שדווקא בתום הטיפול מוצאים כי הטיפול לא היה יעיל עבורם ופונים לתביעה של המטפל.

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים בא במטרה להגן על המטפלים במקרה שבו הם עומדים חשופים בפני תביעה שכזו, חברות הביטוח למעשה מכסות את הנזקים הכלכליים שעלולים להיגרם להם בשל התביעה של הלקוח.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים?

קשה לנקוב בסכום מסוים שיסמל את העלות של ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים, היות וגובה הכיסוי שונה ממטפל למטפל, חברת הביטוח וסוג הפוליסה. 

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

היות ומדובר באזור אפור מאוד שאין בו מובהקות לגבי דברים כמו פגיעה או שיבוש הנפש של התובע, פסיכותרפיסטים חשופים אפילו יותר מאנשי מקצוע אחרים לתביעות של מטופלים כאלה ואחרים. מספיק שהמטופל החליט לגשת לתביעה על סמך משהו שקרה לו שלא בהכרח קשור לטיפול הפסיכותרפיסטי אך הוא מוצא את הקשר – והנה המטפל נמצא בבעיה.

בבעיה זו או בעיות דומות אחרות ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים היא אינה בגדר המלצה אלא בגדר חובה, והיא מאפשרת שקט נפשי בכל הקשור לטיפול במטופלים ובמקרים העלולים להתלוות לטיפולים אחרי שהם מסתיימים.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים?

קניית ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים מתאפשרת באמצעות חברות הביטוח השונות הפועלות במדינת ישראל. ארגונים מסוימים אף עורכים הסכם כללי נרחב עם חברת ביטוח אחת שנבחרת מתוך מכרז ומציעה את הפוליסה המשתלמת והמקיפה ביותר עבור חברי הארגון, ובדרך כלל ההסכם הזה כולל מחירים מיוחדים שיוצאים מכלל המחירים שחברת הביטוח מציעה בדרך כלל – היות ומדובר בהסכם כללי עבור כל חברי הארגון.

לצד זה, אנשי מקצוע מסוימים מעדיפים דווקא לבדוק תנאי פוליסות אצל חברות ביטוח אחרות על אף שהם שייכים לארגונים כאלו ואחרים. כדי לקנות ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים בחכמה ובבטחה מומלץ להתייעץ עם גורמים מוסמכים, ואתם מוזמנים להתייעץ עם מומחי הביטוח שלנו אשר בקיאים בכל סעיף וסעיף בפוליסות ביטוח השונות ויוכלו לכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר.

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

אף אחד מאיתנו לא אוהב להתעסק ברע והמכוער, וביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים מאפשר לכם לקום כל בוקר ולהתעסק במקצוע שאותו למדתם ושלשמו אתם מתכנסים כל יום בקליניקה. את הרע והמכוער אתם מוזמנים להשאיר אצל חברות הביטוח, עם רכישה של ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים משתלם ומקיף.

עושים סדר בפסיכולוגיה - איזה מטפל נכון לכם?
2 דק' קריאה
הכיסוי החשוב ביותר לכל פסיכותרפיסט
2 דק' קריאה
כל מה שצריך לדעת על פסיכותרפיסטים
2 דק' קריאה
ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק