ביטוח אחריות מקצועית הייטק

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית הייטק

אנשי ונשות ההייטק מעניקים שירותים בעלי חשיבות רבה ללקוחות שלהם במגוון תחומים, פעמים רבות השירות שמסופק ללקוחות הוא קריטי במיוחד ומהווה חלק מרכזי במודל העסקי של הלקוח. 

בין אם מדובר בפרויקטים פשוטים יחסית כמו בניית אתרים או בפרויקטים מסובכים בתחום אבטחה מידע, תמיד יכולות להתרחש תקלות במהלך העבודה, תקלות כאלה יכולות להסב נזק משמעותי ביותר ללקוח והוא יכול בתגובה לתבוע את מי ששכר לבצע את הפרויקט. לכן, יש חשיבות אדירה לכך שתגנו על עצמכם מפני תביעות מן הסוג הזה, ביטוח אחריות מקצועית הייטק הוא ביטוח מקיף שמספק הגנה משמעותית לאיש ההייטק כאשר הוא עומד בפני תביעת נזיקין מצד לקוח.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית הייטק?

איש ההייטק מקבל באמצעות ביטוח אחריות מקצועית הייטק הגנה מפני תביעות נזיקין. כאשר לקוח שלכם לא מרוצה מהפתרון שבניתם עבורו או שהתגלו בו לאחר מעשה כשלים משמעותיים הוא רשאי להגיש תביעת נזיקין כנגד איש ההייטק, חברת הביטוח תסייע למבוטח שלה בכמה מישורים, מה שיהפוך את ההתמודדות עם התביעה לקלה יותר וזולה יחסית.

חברת הביטוח מבטיחה לסייע למבוטח מבחינה כלכלית בצורה שתמנע ממנו לשלם עבור הנזק לאחר ההליכים המשפטיים, במקרה של הפסד במשפט או במקרה של פשרה. חברת הביטוח תשלם את הפיצויים מכיסה ותמנע את הפגיעה הכלכלית. חברות שיבחרו לבטח את עצמן בביטוח אחריות מקצועית למעשה מצמצמות למינימום את ההוצאות המשפטיות שלהן ומאפשרות לעצמן להמשיך לפעול ללא חשש גם במקרה של תביעה.

הסיבה השנייה שהופכת את הביטוח לכל כך כדאי היא שחברת הביטוח מעמידה צוות משפטי מקצועי מטעמה, נושאת בכל העלויות הקשורות בהוצאות המשפט וחוסכת עיסוק רב הכרוך באיתור משרד עורכי דין מתאים, הסכמה על שכר הטרחה ועוד. למעשה כל ניהול ההליך המשפטי יופקד בידי חברת הביטוח מה שיאפשר להמשיך בעיסוק המקצועי ללא כל חשש והסחות דעת.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית הייטק?

עלותו של ביטוח אחריות מקצועית הייטק איננה קבועה, היות ויש הבדלים בין המקצועות בהם עוסקים בתחום ההייטק, בעוד שיש עיסוקים בהם גובה הנזק הפוטנציאלי הוא יחסית מצומצם, למשל בתחום בניית האתרים והאפליקציות, באזורים אחרים כמו אבטחת תוכנה וסייבר גובה הנזק הפוטנציאלי יכול להיות גבוהה במיוחד.

חברת הביטוח תצטרך לבחון את תחום הפעילות של החברה, את שווי הנכסים שיכולים להינזק ורק לאחר מכן לתת הצעת מחיר לגבי עלות הביטוח. כמובן שככל שהמוניטין של המבוטח גבוה יותר, כך חברת הביטוח תרגיש נוח לבטח במחיר נמוך יחסית.

לפני קבלת החלטה על רכישת פוליסת ביטוח חשוב לבחון את הצרכים הביטוחים, לנסות לאבחן מהן הנזקים הפוטנציאליים ומה הסבירות להיתבע על ידי לקוח כזה או אחר, רק לאחר הבנה של הצרכים ניתן לרכוש ביטוח באופן מושכל. כדי לאבחן כראוי את הצרכים, כדאי בהתחלה לבצע חשיבה עצמאית ולאחר מכן לפנות לייעוץ עם אחד מיועצי הביטוח שלנו שיוכלו להציג בפניכם את מכלול השיקולים שצריך לקחת בחשבון לפני קבלת החלטה.

יועצי הביטוח שלנו מכירים את שוק הביטוח בתחום ההייטק בצורה אינטימית וקרובה, הם יידעו לסייע לכם גם במקרים מיוחדים ויוצאי דופן ולכן אנו ממליצים בחום לא לרכוש ביטוח לפני שתערכו שיחת ייעוץ עם איש מקצוע כדי להבין מהו האיזון הנכון בין הצרכים שלכם לבין עלויות הביטוח.

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית הייטק

לביטוח אחריות מקצועית בתחום ההייטק יש חשיבות רבה, בין היתר הביטוח מעניק לכם שקט נפשי כאשר אתם מעניקים ללקוחות שלכם מוצרים ושירותים דיגיטליים כאלו ואחרים, גם במידה ודברים משתבשים יהיה מי שיעמוד מאחוריכם אשר ייקח חלק בעלויות הכספיות המשפטיות הכרוכות בתביעה.

מספר לא קטן של חברות וגופים בתחום ההייטק נאלצו לסגור את השערים שלהם בעקבות תביעות משפטיות ששרפו את קופת המזומנים של החברה, Homejoy היא אחת החברות הללו. אם תוכלו לצמצם את הפגיעה שתגרום תביעה לחברה שלכם אתם תעניקו לה סיכוי גבוה בהרבה להצליח.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית הייטק?

רכישת ביטוח אחריות מקצועית בהייטק צריכה להתבצע לאחר שקילה של האפשרויות וקבלת ייעוץ מקצועי, אנשי המקצוע שלנו ידעו להסביר לכם על כל האפשרויות העומדות בפניכם, חשוב להבין כי מדובר בתחום בו יש לעיתים הבדלים לא קטנים בין ביטוח אחד לשני ויש חשיבות לכך שתהיו מודעים אליהם. נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את הביטוח הכי טוב עבורכם.

ביטוח אחריות מקצועית הייטק בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק