ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות

יועצי השקעות מעניקים מדי יום עצות בעלות משמעויות כלכליות כבדות ללקוחות שלהם, חלקם מנהלים כמעט באופן עצמאי את תיק ההשקעות של הלקוחות שלהם. לעיתים ההחלטות המתקבלות על ידי יועץ ההשקעות מתגלות כשגויות ובמקרים חמורים יותר אף הרסניות. 

יועץ ההשקעות עלול למצוא את עצמו עומד בפני תביעת נזיקין מצד לקוח שנפגע כתוצאה מהשקעה לא כדאית. הדרך הטובה ביותר להתגוננות מפני תביעות הנזקין הללו היא באמצעות פוליסת ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות, הפוליסה מעניקה ליועץ ההשקעות שקט נפשי במה שקשור לתביעות נזיקין, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה משפטית.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות?

יועץ השקעות המבוטח בביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות יוכל ליהנות משקט נפשי ולהיות בטוח שתביעות נזיקין לא יפגעו בו מבחינה כלכלית ומשפטית, חברת הביטוח מספקת הגנה היקפית למבוטח שלה הן מבחינה משפטית והן מבחינה כלכלית.

ביטוח אחריות מקצועית יאפשר לכם לקבל את ההחלטות שנראות לכם הכי נכונות ;מבלי לחשוש שההחלטות הללו יהוו עילה לתביעה שתפגע בכם. כך, גם אם לקוח יבחר לתבוע אתכם בגין ניהול רשלני של תיק ההשקעות שלכם תוכלו להיות רגועים.

חברת הביטוח מעניקה למבוטחים שלה סיוע כלכלי ומשפטי כדי להתמודד עם תביעת הנזקין, תחילה חברת הביטוח לוקחת על עצמה את הטיפול המשפטי, היא מעמידה צוות עורכי דין מטעמה שצריך לנהל את התיק בבית המשפט ומול עורכי הדין של הלקוח התובע. חברת הביטוח היא זאת שמשלמת על הייצוג ובכך נחסך מכם הצורך למצוא צוות משפטי ולשלם על שירותיו.

מעבר לכך, במידה ויוחלט במסגרת פשרה או במסגרת פסק דין כי אתם צריכים לשלם פיצויים ללקוח התובע, חברת הביטוח היא זאת שתשלם את הסכום שייקבע, כך יוצא שיועץ ההשקעות לא יוציא סכום כסף משמעותי מכיסו גם במקרה של תביעה יקרה, בה נפסקו פיצויים לא קטנים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות?

עלות ביטוח האחריות המקצועית ליועצי השקעות משתנה מיועץ ליועץ, פערי המחיר נובעים מכך שלכל יועץ יש מאפיינים ייחודיים לו למשל כמות הלקוחות, גודל התיקים בהם הוא מייעץ וכן בוותק שלו במקצוע. באופן כללי ניתן לומר שככל שהיקף העבודה של יועץ ההשקעות גדלה כך גם גובה מחיר פוליסת הביטוח תגדל.

בנוסף, חלק מיועצי ההשקעות נהנים מביטוח חלקי או מלא מטעם מקום העבודה שלהם, יועצים אלו ירצו לרכוש בעיקר ביטוחים משלימים שיכסו אותם במקומות בהם הביטוח של העבודה לא מכסה אותם. לעומתם יועצים עצמאיים יצטרכו לרכוש ביטוח מלא וכולל.

לפני שמקבלים את ההחלטה בנוגע לרכישת פוליסת ביטוח ליועצי השקעות חשוב להבין מה הכיסוי הביטוחי הקיים, לאיזה היקף ביטוח שואפים ומה גובה תקרת ההשתתפות הנדרש מחברת הביטוח. באופן טבעי בוודאי תרצו את הביטוח המקיף ביותר עם תקרת האחריות הגבוהה ביותר, אולם המחיר של הביטוחים הללו עלול להרתיע ולכן צריך למצוא איזון נכון בין היקף הכיסוי לעלות הפוליסה.

כדי להבין מהו אותו איזון כדי לנהל שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, היועצים שלנו ידעו להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי, להסביר מה היקף הכיסוי בכל ביטוח, מה היתרונות ומה החסרונות שלו, לאחר שיחת ייעוץ תוכלו לקבל את ההחלטה בנוגע לביטוח אותו תרכשו באופן מושכל ושקול.

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות

לביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות יש חשיבות אדירה בעיקר לאור העובדה שחלק מהיועצים מנהלים סכומי כסף גדולים במיוחד ולכן גובה התביעה הפוטנציאלית יכול להיות משמעותי. במקרה כזה, ללא תמיכה של חברת הביטוח, היועץ ייאלץ להתמודד באופן עצמאי עם התביעה והיא ככל הנראה תעלה לו זמן וכסף רב.

ביטוח אחריות מקצועית למעשה יסיר את האחריות הכלכלית מגבו של יועץ ההשקעות ויבטיח לו שהתביעה לא תדרדר אותו מבחינה כלכלית, מעבר לכך הוא יוכל להמשיך להתנהל מבחינה מקצועית בזמן שחברת הביטוח תעמיד לרשותו צוות משפטי מקצועי.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לאחר שיחת ייעוץ עם מומחים בתחום הביטוח. היועצים שלנו יסייעו לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם, כך שתוכלו מצד אחד ליהנות משקט נפשי ומצד שני לא לשלם על כך סכומים גבוהים מדי.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק