שירות אבחון מהיר

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

שירות אבחון מהיר

לעיתים קרובות בתחום הרפואה אבחון מהיר הוא שם המשחק, לצערנו לעיתים קרובות כדי לקבל טיפול, בטח מצדו של מומחה צריך לחכות חודשים ארוכים עד לתור הפנוי הקרוב, לפעמים במהלך תקופת ההמתנה הבעיה מחמירה עם הזמן שמתבזבז עלול להוביל לפגיעה במטופל. שירות אבחון מהיר הוא בעל חשיבות אדירה כאשר נתקלים בבעיות רפואיות בהן מהירות יכולה להיות ההבדל בין בעיה קלה וטיפול קצר לבין טיפול ארוך שיכול לגבות זמן וכסף מן המבוטח.

שירות אבחון מהיר הוא אחד מן השירותים שניתנים למבוטח במסגרת ביטוח פרטי והדברים הכלולים במסגרתו לרוב מוגדרים על ידי חברת הביטוח כאשר כל חברה מגדירה במדויק מי הספקים איתם היא עובדת ומה הטיפולים הניתנים במסגרת השירות.

מה זה שירות אבחון מהיר?

כתב שירות אבחון מהיר הוא תוספת לביטוח בריאות פרטי באמצעותו מוענקים שירותים הקשורים לאבחון מהיר של מחלות ובעיות רפואיות באמצעות פוליסת הביטוח, מדובר בתוספת לביטוח הבריאות ואין אפשרות לרכוש את השירות מבלי לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית.

בשנת 2016 בוצעה רפורמה משמעותית בשוק הביטוח ובשוק ביטוחי הבריאות בפרט, כאשר חלק גדול מכתבי השירות בתחום בוטלו, מעט מאוד שירותים שרדו את השינוי ואחד מהם הוא כתב שירות לאבחון מהיר, כיוון שהתוספת הזאת הייתה פופולרית מאוד בקרב המבוטחים ולאור החשיבות הגדולה שלה לבריאות המבוטחים.

כתב השירות לאבחון מהיר למעשה מסמן את כל הטיפולים לאבחון מהיר אותם מציעה חברת הביטוח ואשר במימונם היא מוכנה להשתתף. כל חברת ביטוח מתקשרת עם מוקד לשירות אבחון מהיר לטובת קבלת השירות ולכן רוב הסיכויים שתצטרכו לבחור בנותן השירות מטעם הביטוח ולא תוכלו לבחור המקום בו הוא יעבור אבחון מהיר. לרוב חברות הביטוח מבטיחות למבוטחים לקבל את השירות תוך שלושה ימים ובחלק מהמקרים גם תוך 24 שעות.

כמו כן, חברות הביטוח נוהגות לשלם כמעט על כל ההוצאות הכרוכות בשירותי אבחון מהיר, פרט להשתתפות עצמית נמוכה בדרך כלל שהמבוטח צריך לשלם מכיסו. חשוב לציין ששירותי אבחון מהיר עולים אלפי שקלים במסגרת פרטית ולכן רכישתם יכולה להיות משתלמת במיוחד. במיוחד לאור העובדה שברוב המקרים סכום ההשתתפות העצמית לא תעלה על 100 שקלים.

מה כולל שירות אבחון מהיר?

שירות אבחון מהיר כולל בתוכו מגוון רחב של שירותים ובדיקות המוענקות למבוטח בטווח הזמן המיידי, תוך פחות מ-72 שעות, ביניהן ניתן למנות את השירותים הבאים:

מוקד שירות מיוחד למיון בהפניית החומר הרפואי, שירות שיחה עם רופא בתוך 6 שעות מזמן קבלת החומרים הרפואיים, בדיקות אבחון ראשונות הניתנות על ידי רופא מומחה לטוב מיון ובירור הבעיה תוך 24 שעות.

מגוון רחב של בדיקות אבחנתיות ראשוניות כמו:

  • בדיקת דם, שתן וצואה.
  • בדיקות רנטגן ואולטרסאונד.
  • הליכי אבחון מורחבים, לאחר הבדיקות הראשוניות כמו CT, PET-CT,MRI ,MRA, מיפוי ביופסיה ומגוון בדיקות פולשניות נוספות.

מעבר לכך, בהתאם לאבחון ועל פי צורך המבוטח יקבל זכאות להתייעצות עם רופאים מומחים נוספים במגוון תחומים.

כמו כן, ברוב המקרים תהליך האבחון מסתיים בתוך שלושה ימים מרגע הפנייה והעברת המסמכים הרפואיים הרלוונטיים. לאחר סיום האבחון וקבלת תוצאות הבדיקות ודו"ח מסכם המטופל זכאי לקבל חוות דעת נוספת.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade אקסטרה

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

קו ראשון פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של כיסוי שירות אבחון מהיר

שימוש בשירותי אבחון מהיר יכולה לעזור לכם לאבחן בעיות רפואיות באופן מהיר בהרבה משיטת האבחון הקונבנציונליות שדורשות מכם להמתין לתור אצל הרופא, לחכות לתוצאות הבדיקות ולאחר מכן להמתין פעם נוספת לתור אצל הרופא ששלח אתכם.

באמצעות שירותי אבחון מהיר, תהליכים שיכולים לקחת חודשים נדחסים לפרקי זמן קצרים בהרבה של שלושה ימים לכל היותר. הפער העצום הזה בין האלטרנטיבות הופך את שירותי האבחון המהיר למשתלמים במיוחד, בטח לאור המחירים שלהם שלרוב לא עולים על כמה שקלים בחודש.

כמה עולה שירות אבחון מהיר?

העלות של שירות אבחון מהיר די זולה, בחלק גדול מהמקרים העלות של השירות היא כמה שקלים בחודש, בחלק קאן מהמקרים כאשר מדובר במבוטח מבוגר או כזה עם בעיות רפואיות עלות התוספת יכולה להגיע לכמה עשרות שקלים בחודש.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים שירות אבחון מהיר?

לפני שרוכשים שירות אבחון מהיר יש לבדוק מה הם הטיפולים הכלולים בכתב השירות, מה גובה ההשתתפות העצמית ומה קבועי הזמן אליהם מחויבת חברת הביטוח. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור ביטוח בריאות מותאם בדיוק לצרכים שלכם וישימו דגש על שירותי אבחון מהיר איכותיים במיוחד.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
שירות אבחון מהיר בהנחה בלעדית