ביטוח רכבמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח רכבסוג והיקף הכיסוי בפועל

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים הנפוצים בישראל, הסיבה לכך היא העובדה שכל בעל רכב חייב לבטח את הרכב שלו בביטוח חובה, כאשר חלק ניכר גם בוחרים לבטח את הרכב בביטוח מקיף או לפחות בביטוח צד ג'. מחיר הביטוח לרוב דורש הוצאה די גבוהה, של כמה אלפי שקלים ולכן אנשים רבים מנסים לחסוך בהוצאה הזאת.

השוואת ביטוח רכבאיך בוחרים פוליסה מעולה?

יש מספר שיטות שבאמצעותן ניתן להשוות ביטוחי רכב, השיטה הפשוטה והיעילה ביותר היא להשתמש באתרי השוואות באינטרנט, האתרים הללו מאגדים בתוכם חברות רבות והם מאפשרים לכם לראות מה המחיר המוצע לביטוח הרכב שלכם.

לאתרי השוואת מחירים יש לכאורה יתרונות רבים, ניתן להשוות הצעות מחיר ממגוון רחב של חברות לביטוח רכב בלחיצת כפתור ובלי לבזבז על כך זמן מיותר, מה יותר פשוט מלרכוש את הביטוח הזול ביותר לרכב שלכם?

אולם מבוטחים רבים הופתעו לגלות שמחיר הוא לא הדבר היחיד שצריך לבחון. לא כל חברות הביטוח מציעות את אותן הפוליסות, לא בכל חברת ביטוח יש את אותה רמת שירות ולא בכל חברת ביטוח יש את אותה רמת נכונות לשלם למבוטחים במקרה של תביעה.

לשם כך חשוב לשוחח עם מי שבקיא בשוק הביטוחים ובשוק ביטוחי הרכב בפרט. נוכל לסייע לכם במציאת הביטוח הטוב ביותר, כזה שידאג לכם מצד אחד ויוודא שלא תשלמו לחינם על פוליסת ביטוח רכב מחברת ביטוח אשר תנסה להתחמק מתשלום בשעת הצורך ולצד זאת ביטוח במחיר משתלם והוגן.

חברות ביטוח המציעות ביטוח רכבמהם השחקנים הגדולים?

AIG – מדובר באחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל ובעולם, ניתן לרכוש באמצעות אתר החברה פוליסת ביטוח בקלות, החברה ידועה במחירים הנוחים שלה באופן יחסי והיא מוקמה במדד השירות של משרד האוצר במקום השלישי מבין כלל חברות הביטוח.

ביטוח ישיר – חברה גדולה נוספת שמחזיקה בנתח משמעותי משוק הביטוח, היא מוכרת לכולם בזכות הפרסומת הקליטה שלה "הקש על החמש ביטוח ישיר", החברה נבחרה למקום הראשון במדד השירות של משרד האוצר והיא ידועה במחירים טובים, אם כי עלו מעט תלונות על הזמן הגבוה יחסית שלוקח לחברה להעביר את הכסף ללקוחות.

שירביט – שירביט היא אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל לביטוח רכב וידוע כי זה אחד מתחומי ההתמחות היותר משמעותיים שלה.

כלל – פוליסות הביטוח של כלל מאפשרות ללקוח לבחור מבין מגוון רחב של כיסויים וביטוחים שונים. למשל במסלול כלל מטראז', בתוכנית זאת יש מחיר מיוחד ללקוחות שנוסעים מעט, כך הם יכולים לחסוך ביחס ללקוחות אחרים שנוסעים ברכב יותר זמן.

איילון – איילון מציעה ללקוחות שלה שירותים משלימים רבים בנוסף לביטוחים הבסיסיים, חובה, מקיף וצד ג', בין היתר החברה מציעה ללקוחותיה רכב חלופי במקרה של תאונה, שירותי חילוץ וגרירה, החלפת שמשות שבורות גם בהגעה לבית הלקוח ועוד.

הפניקס – הפניקס מציעה ללקוחותיה מסלול מיוחד המותאם לנהגים זהירים, נהגים שלא הגישו תביעות ביטוח בשנים האחרונות ותוספות מיוחדות ללקוחות המחזיקים ברכב חדש יחסית כיוון שלרוב רכבים אלה נחשבים לזהירים יותר.

מנורה – מנורה מציעה שירותי ביטוח בדומה לרוב חברות הביטוח האחרות, מסלול שמייחד אותה הוא המסלול לרכבי אספנות, כל מי שמחזיק ברכב כזה יודע שלמצוא ביטוח רכב לרכבי אספנות במחיר הוגן לרכבים אלה הוא קשה במיוחד, מנורה מציעה מסלולים מיוחדים במיוחד ללקוחות הללו.

פוליסות ביטוח רכב החופש לבחור פוליסה נכונה

DRIVING

ביטוח רכב

ביטוח רכב
הפניקס Smart

ביטוח רכב

ביטוח רכב
Safe Drive

ביטוח רכב

ביטוח רכב
מומלץ!
רכב דיגיטלי

ביטוח רכב

ביטוח רכב

ביטוח רכב לנהג חדשכיסוי רחב יותר לנהג מתחיל

המחיר של ביטוח רכב לנהג חדש גבוהה לאין שיעור ביחס למחירי ביטוח הרכב של נהגים ותיקים, כאשר הפער יכול לטפס גם לאלפי שקלים בשנה, במיוחד כאשר מדובר ברכבים יקרים יחסית.

ישנם מספר דרכים להקטין את העלות של ביטוח הרכב לנהג חדש, אחת היא לבקש מהחברה להגדיל את תקרת ההשתתפות העצמית בתמורה להפחתה במחיר הפרמיה, מדובר במהלך שנושא עמו סיכון די משמעותי שכן מדובר בנהגים חדשים והסיכוי שהם יבצעו תאונה גבוה באופן יחסי.

מסיבה זאת, מומלץ לשקול את האפשרות הזאת רק לאחר השנה הראשונה, בה בחנתם את הנהיגה של הנהג החדש ורק אם אתם חושבים שהוא נוהג בצורה בטיחותית ושקולה לבחור במסלול זה.

שיטה אחרת לצמצם את עלות הביטוח על הרכב, במיוחד כאשר מדובר בנהגים חדשים שלא צפויים לנהוג הרבה, למשל חיילים, או כאלה שנוהגים ברכב של ההורים בעיקר בסוף השבוע, ניתן לבחור במסלול תשלום לפי קילומטר.

מסלול תשלום לפי קילומטר מאפשר למבוטח לשלם בהתאם למרחק אותו הוא נסע, כך המחיר של ביטוח הרכב יכול להיחתך בעשרות אחוזים, לרוב מחיר הביטוח מגיע עד שקל לקילומטר, בהתאם למחיר הרכב. לכן נהגים חדשים שלא יבצעו נסיעות ארוכות במיוחד של אלפי קילומטרים יוכלו לחתוך את מחיר הביטוח.

כמה עולה ביטוח רכב?יש טווח כלשהו?

מחיר ביטוח הרכב משתנה מאוד מרכב לרכב ואף מנהג לנהג, למשל עבור ביטוח חובה נהג ותיק שנוסע על רכב סטנדרטי בשווי של עד 100,000 שקל צפוי לשלם עד לאלפיים שקלים, לעומתו נהג חדש או נהג בעל עבר תעבורתי בעייתי צפוי לשלם גם שלושת אלפים או ארבעת אלפים שקלים עבור אותו הביטוח.

הפערים הללו באים לידי ביטוי גם בביטוח המקיף ובביטוח צד ג', בנוסף לעיתים קרובות הפער במחיר אותו ידרשו חברות הביטוח יכול להגיע לעשרות אחוזים, במיוחד במחיר הביטוח המקיף ובביטוח צד ג', לכן חשוב מאוד להשוות מחירים לפני שרוכשים פוליסת ביטוח

מסמכים רלוונטים לתביעת ביטוח רכבבהתאם לחברת הביטוח

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח רכב?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חובה לרכב הינו מוגדר בחוק הישראלי בחובה ובעל ענישה של דוח ואף החרמה זמנית של הרכב. מלבד הדרישה החוקית, ביטוח חובה לרכב שומר על הנהג מפני פגיעה אפשרית בעוברי אורח או נהגים אחרים בכביש. במידה וחס וחלילה תתרחש תאונה, ביטוח חובה ידאג שכל המעורבים יוכלו לקבל טיפול רפואי הולם.

ביטוח צד ג' מתאים לרכבים בשווי נמוך יחסית אשר לא מצדיק את עלות הביטוח המקיף והוא נועד לכסות את הנהג מפני נזקים שעלולים להיגרם לצד שלישי על ידי הרכב שלו.

השתתפות עצמית הינה אחוז מתוך סך עלות התיקון הנדרש, בין אם לרכב שלכם או לצד ג', אותו אתם נדרשים לשלם כחלק מתקנון הביטוח.

גובה ההשתתפות העצמית נקבע כבר במעמד הרכישה של פוליסת הביטוח, ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות רכישה של פוליסות ביטוח רכב ללא השתתפות עצמית.

כן, יש אפשרות לפנות לחברות הביטוח ולרכוש ביטוח רכב לתקופה קצובה.

לכל חברת ביטוח יש מוסכי הסדר ואיתם יש תקנון הקובע איזה רכב חלופי תקבלו.

מרבית הרכבים החליפים הם משפחתי-קטן , במידה ואתם זקוקים לסוג רכב אחר (7 מקומות) וכדומה, חשוב לעדכן את סוכן הביטוח כבר ברגע הרכישה.

כל חברות הביטוח ישמחו לשמוע שלא היו לכם תביעות בעבר ויתגמלו אתכם בתעריף ביטוח רכב מוזל.

במקרה של גניבת הרכב יש להתקשר למשטרה באופן מידי ולאחר קבלת אישור על הגשת התלונה ושיחה עם השוטר, להעביר את המסמכים לחברת הביטוח להמשך טיפול.

במקרה של תאונת דרכים, ראשית נסו ככל הניתן לשמור על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, פנו לסוכן הביטוח סמוך ככל הניתן לאירוע כך שינחה אתכם במידה וצריך לצלם משהו, אילו פרטים לבקש מהמעורבים בתאונה וכדומה.

ביטוח רכבפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק